SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łydki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14495
jakie cwiczenia... ? ...wykonywac aby byly duze, u mnie sa b.male, udo ma 60cm a lydka 36cm, wiec brakuje mi jakies 4cm do odpowiedniej proporcji.
ja cwicze wspinanie na palcach z kolega na plecach, robie je na max-a 20-25 powtorzen po 4 serie.
wiec jakie cwiczenia mozna jeszcze robic, ile seri, powtorzen i jak czesto?
z gory DZIEKI!!!

"Trudno jest iść przez życie wieloma drogami jednocześnie." - Pitagoras.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja łydke ćwicze tyle razy ile jestem na siłowni ok. 4 razy w tygodniu.Łydka bardzo szybko rośnie.4 treningi w tygodniu przez miesiac a potem tydzien przerwy i znowu.naprawde dobre

"Nikt nie jest pokonany,dopóki sam nie uzna się za pokonanego "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Sprobuj cwiczenia na maszynie do cwiczenie lydek, a jesli jej nie ma na Twojej silowni, to sprobuj tak: usiadz na laweczce okrakiem, palce nog oprzyj na jakims podwyzszeniu, na kolanach poloz sobie sztange z ciezarem i rob wspiecia. To cwiczenie polecil mi kiedys MarKoS (dawno go tu nie bylo), naprawde dziala. Jesli Ci nie pomoze, sprobuj rowerka, stepper jest tez oki. Powodzenia !!

Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14495
cwicze w piwnicy wiec nie posiadam takiej maszyny :( , to cwiczenie co podalas juz kiedys wykonywalem, ale jest to strasznie uciazliwe bo trzeba nakladac duzy ciezar na moje nogi (powyzej mojej wagi).Ale dzieki ze mi o nim przypomnialas:) , sprobuje sie troche nad nim pomeczyc.
moze ktos ma jakies jeszcze inne cwiczenia na lydki???

"Trudno jest iść przez życie wieloma drogami jednocześnie." - Pitagoras.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sobie podkładam pod sztangę zwinięty ręcznik!
!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
Wez sztangielki w rece i poskacz sobie na palcach. Naprawde przyjemnie daje po lydkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 980
odradzam to bardziej daje po stawach skokowych niz po lydkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
a ja przechytrzyłem cały system i tak ćwiczę :
na urządzonku do ćwiczenie pleców (wiosłowania w opadzie,nie wiem jak to się nazywa...) zakładam cały złom jaki znajdę (tak wypada że nogi robię razem z plecami) podchodzę do maszyny z drugiej strony(od strony ciężarków) łapię przed sobą za uchwyty i wykonuję coś w rodzaju wspięcia na palce...przy okazji wchodzi mi to dobrze na plecy ,to jak martwy ciąg z tym że na maszynie.

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Jesli bardzo Cie mecza wspiecia, to sprobuj moze pocwiczyc lydki na suwnicy. Opierasz na suwnicy tylko palce nog (nogi proste) i wyciskasz.

A zobacz za okno. Pogoda jest super !! Wyciagaj rower i zrob sobie rundke. Po miesiacu spojrz na lydki. Mi pomoglo

Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
Prince$$ - rowerek to jest dobry na wytrzymalosc , sile oraz w pewnym stopniu na rzezbe lydek, a na mase to w mniejszym stopniu.
Jezeli chodzi o mase lydek to chyba te wszystkie wyzej opisane cwiczenia sa dobre.

To tyle... Dziekuje za uwage.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Dzieki, Mariux. Nie doczytalam, ze Mr.X chce powiekszyc lydki.

Pozdrowienia,
Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14495
dzieki za wszystkie rady , postaram sie dostosowac ;).


"Trudno jest iść przez życie wieloma drogami jednocześnie." - Pitagoras.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps czy triceps?

Następny temat

Piekna klatka :)

WHEY premium