SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łydki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5961
Robię trening łydek z Muscle,który był wcześniej opisywane przez Pite(r)lecz po nim przez 3 lub 4 dni czyję wielkie bóle w łydkach a chciałbym jeszcze trenować wyskok lecz tych dwóch ćwiczeń nie mogę połączyć.Jeśli inne dobre ćwiczenia na łydki to napiszcie.Może będę musiał zrezygnować z jednego z tych ćwiczeń a więc proszę was napiszcie mi o efektach po tym morderczym treningu łydek i jak często go wykonywać bo ja narazie jestem w stanie wykonywać go 1 w tygodniu.

Mam lęk wysokości,czy waszym zdaniem mogę mimo wszystko wykonać Super Dunks?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5961
Zapomniałem jeszcze spytać o wyskok.Jeśli wykonuje skoki z hantlami to ile razy w tygodniu je wykonywać?

Mam lęk wysokości,czy waszym zdaniem mogę mimo wszystko wykonać Super Dunks?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 74 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 765
na wyskok dobre jest bieganie biegajac codiznienie truchtem przez 15 min rozciagajac sie i robaic skipy powiekszylem wyskok o 15 cm teram mam 65 cm dosieznego jesli masz zdrowe kolana moze eksperymenowac z tak zwanym super dunkiem to podoba duzo daje ale duzo tez mozn astracic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5961
Jest zima,więc nie mam jak biegać.SUper Dunka próbowałem i powiększyłem wyskok o 5cm.Teraz ma 65cm z rozbiegu i 50cm dosiężnego.

Mam lęk wysokości,czy waszym zdaniem mogę mimo wszystko wykonać Super Dunks?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6129
No wlasnie jakies bezpieczne cwiczenia na wyskok znacie, ktore nie obciazaja za bardzo kolan? Przydaloby sie do kosza.
Super Dunka robilem...troche zyskalem, pozniej kolana rozbolay i wszystko wrocilo do normy.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

MJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5961
Ile dokładnie zyskałeś?Próbowałęś kiedyś skoków z przysiadu i półprzysiadu?Podobno dużo daje ale nie wiem ile serii i powtórzeń.

Mam lęk wysokości,czy waszym zdaniem mogę mimo wszystko wykonać Super Dunks?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1163
Slyszalem ze na wyskok dobre jest skakanie w miejscu - na mnie to dziala z naskoku obecnie mam 75 cm (strasznie mi spadlo w wakacje mialem zlamana noge) wczesniej mialem 90!! duzo graj w kosza (skakaj do kazdej pily) i jak juz mowilem skoki w miejscu!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak wyprostowac kregosłup

Następny temat

CZY MÓJ TRENING JEST DOBRY MA MASE

WHEY premium