SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łydki...Uda...Biodra...Brzyszek...Tyłek...Talia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2
Witam!
Jestesm tutaj nowa ale mam do was takie pytanko ...Czy są jakieś super ćwiczenia albo jakiekolwiek sposoby by pozbyć się zbędbych cm na biodrach, udach, na brzuchu, na nogach<łydki i uda) na tyłku i oczywiście w talii. Dodam że nie jestem przy kości.Lecz lepiej bym sie czula pozbywając sie tych zbędnych cm. A widzę tutaj że jest tu duzo specjalnistów więc postanowiłam zaryzykować i zapytać...Byłabym naprawdę wdzięczna...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9245
dieta na poczatek najlepiej ckd lub z ujemnym bilasnem kalorycznym polecam dzial odzywianie
nastepnie brzuch to normalny trening 4-5cwiczen 4-3 serie od 30-50 powtorzen lub szóstka weidera
a na nogi to nic nowego przysiady z sztanga . prostowanie nog na maszynie , lydki wznosy na palcach polecam duze ciezary na lydki i duza ilosc powtorzen reszta zgodnie z uwarunkowaniem pozdrawiam

yyy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2
Dzieki za pomoc. A co z biodrami i talią a i jeszcze uda ?? Masz cos na to ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Nie da sie spalić tłuszczu z konkretnych miejsc...Rób aeroby z rana na czczo 30-40 min. ze stałym tętnem 65%-75% max (220-wiek).Co do diety to typowa redukcyjna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motylki ABS

Następny temat

A ja mam pytanie jeśli chodzi o strone zewnętrzną SFD

Wiecej