SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łuszcząca się skóra głowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
Witam, mam problem z łuszczeniem się skóry głowy. Wygląda to jakby łupież ale po prostu po kąpieli jakby kruszył mi się z głowy wysuszony na wiór naskórek. Co można na to poradzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Może powinieneś pomyśleć o zmianie szamponu?
Polecam również spróbować żelu aloesowego.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
A ja polecam dermatologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mycie głowy mydłem siarkowym pomaga. Wcieraj dokładnie w skórę, spłukuj po paru minutach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66
Najlepiej do dermatologa bo to może być coś poważniejszego niż łupież , osobiście proponuje domowe sposoby co do łuszczenia się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja myję codziennie włosy o 6 rano szamponem przeciwłupieżowym za 8zł do tego używam żel który nasila łuszcznie się naskórka i nie mam prawie nic łupieżu :) Jeśli nie chce ci się myć tak często idź do apteki lub do lekarza i kup specjalistyczny szampon 30zł+.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Albo ściąć włosy na krótko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
potwierdzam.leb na łyso i po problemie.mam podobny problem.są włosy jest snieg.nie ma włosów nie ma nic

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66
najgorsze co może być to mycie włosów codzienne , przez to że szampony mają dużo chemii w sobie skóra jest bardziej wrażliwa (może dojść do alergii) i stąd łupież ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267
Ponad 2 miesiące minęło od założenia wątku, ale odpowiem... miałem podobny problem stosowałem różne przereklamowane szampony Clear, Nizoral etc. w końcu na internecie znalazłem szampon Emolium - Tobie też go polecam.
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miękkie mięśnie

Następny temat

mięsień czworogłowy , stary krwiak oraz uraz.

WHEY premium