SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łuszcząca się skóra

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2655
Nie wiem za bardzo co już robić, mam problem z łuszczącą się skórą na twarzy (szczególnie między brwiami i w okolicach ust), smaruje to kremem pare razy dziennie ale to nic nie daje, zawsze jak rano wstaje i po umyciu twarzy, używałem różny mydeł i nic, dalej mi sie łuszczy, nie wiem co robić. Poza tym jak nakremuje twarz to po paru godzinach mam taki tłuszcz na twarzy (nie wiem skąd sie bierze) że można by frytki robić!!!

HELP ME!!
1

"only two things are infinite:
the universe, and human stupidity
...and i'm not sure about the universe"
a. einstein

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Acha, w aptece farmaceutka polecila mi krem o nazwie Lipobaze (niedrogi). Podobno ma funkcje glebokiego nawilzania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedną z wielu przyczyn może być zbyt częste mycie twarzy.skutkiem tego jest zwiękoszone wydzielanie się łoju z gruczołów, by zapobiec wysychaniu naskórka.skóra na twarzy straciła własną flore bakteryjną,która utrzymywała jej elestyczność.sądze że to może być przyczyną skrajności w jakie wpada naskórek.wysuszony i zniszczony naskórek złuszcza się, a organizm broni się przed tym wydzielając duże ilości łoju.postaraj się ograniczyć mycie twarzy do 2 razy dziennie i uzywaj kremów nawilżających a nie natłuszczających
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2655
Akurat już tak robie (mycie 2 razy), co do kremów za bardzo nie zwracałem uwagi jakich używam, ale chyba z tego co wiem nie używa sie nawilżających na zime... ale i tak dzieki, sog poleciał.

Zmieniony przez - j.o.k.e.r w dniu 2004-02-17 13:43:25

"only two things are infinite:
the universe, and human stupidity
...and i'm not sure about the universe"
a. einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
bierzesz jakieś antybiotyki? stosujesz jakieś srodki przeciwtradzikowe, wysuszające skórę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2655
Żadnych antybiotyków, stosowałem "clearasil" i "clean&clear", ale od jakegoś mieśiąca nie używam, bo myślałem że one są tego przyczyną...

"only two things are infinite:
the universe, and human stupidity
...and i'm not sure about the universe"
a. einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
polecam wizyte u dermatologa
przepisze ci odpowiednie maści, kremy lub emulsje do codziennego stosowania i nie będziesz miał z tym problemów

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2655
Mam zamiar sie do niego wybrać, ale myślałem że tu mi coś poradzicie, co mi szkodziło zapytać...
1

"only two things are infinite:
the universe, and human stupidity
...and i'm not sure about the universe"
a. einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
nic więcej Ci nie poradzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
Ja mam okresowo luszczaca sie skore na dloniach, z tej przyczyny ze kiedys konkretnie je sobie odmrozilem. Jedyne co mi dermatolog polecil to chronienie ich przed zimnem i smarowanie kilka razy dziennie masciami ochronnymi, nic specjalistycznego nie dostalem. Luszczy sie tylko kiedy jest zimno, poza tym sinieja mi wtedy rece.
Jesli masz podobnie, tzn. luszczenie nie jest stale i kiedys sobie przemroziles twarz to moze byc to

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 675
Mam podobny problem (chociaz u mnie to akurat wiaze sie z kuracja Roaccutanem), uzywam obecnie Vichy Thermal S2 i jest OK !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2655
Sprubuje tej Vichy Thermal S2, bo nie mam wogóle czasu iść do dermatologa.

"only two things are infinite:
the universe, and human stupidity
...and i'm not sure about the universe"
a. einstein

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, a serce.

Następny temat

Lek Homeopatyczny a Odrzywki

WHEY premium