SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łowickie Megabol?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Chciałem zapytać o produkty tej firmy-warte to zakupu? Pamiętam że kilka lat temu kupowałem białko Łowickie i było bardzo ok, a cena atrakcyjna. Co do Megabolu to jakoś zawsze byłem sceptyczny. Co to się w ogóle stało-czy te firmy połączyły siły? Daje przykładowy link allegro


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-04-06 07:00:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
megabol jest ok, nie mylić łowickiego z megabolem to dwie inne firmy chyba ze teraz któraś którąś wykupiła.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
produkty swego czasu OK na rynku, nikt nie marudzil
obecnie nie wiem, jak sie sprawy maja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Megabol jak najbardziej ok, więc można stosować. Warto jeszcze zwrócić uwagę na profil aminokwasowy. Łowickie, które stosowałeś wcześniej miało dodatek białka pszenicznego, więc trochę słabo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
No chyba jedna firma wykupiła drugą, bo są oba znaczki. Czyli to białko jednak lipne? A ich kreatyna i bcaa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wrzuć dokładny skład i zobaczymy. Ja nie pisałem o Megabolu, tylko starym Łowickim. Jezeli wykupili, to moze skład się nie zmienil.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Inf3ct3d
No chyba jedna firma wykupiła drugą, bo są oba znaczki. Czyli to białko jednak lipne? A ich kreatyna i bcaa?


taki jest myk, ze megabol jako jedna z nielicznych firm ma swoj chromatograf, czyli jest w stanie okreslic dokladny profil aminokwasow produktach jakie produkuje czy inych skladowych wiec jakosciowo wbrew pozorom moga trzymac znakomity poziom

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ashwagandha

Następny temat

Operacja kolana - powrót do pełni sił

WHEY premium