SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łokieć tenisisty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Widzę że już jakieś klika dni temu przesyłałem Ci namiary na sprawdzone osoby do Tarnowa i Krakowa , masz w wiadomości prywatnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
tak, dzięki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Spoko, daj znać po wizycie jak sytuacja wygląda, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
Ok,odezwę się,pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mektomek jak z lokciami? Lepiej? Tez mama te dziadostwo w obu rekach i malo co przynosi ulge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BPL-G mozesz podeslac namiary na dobrego terapeute z okolic Koszalina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
Cześć, u mnie raczej bez zmian , jedyny efekt pozytywny miałem po masażu poprzecznym,trochę pomaga.Generalnie staram się teraz pracować nad odcinkiem piersiowym kręgosłupa żeby zwiększyć rotację zewnętrzną w stawie barkowym aby w czasie ćwiczeń nie było kompensacji w stawie łokciowym.Generalnie ćwiczę obecnie tylko z obciążeniem własnego ciała ( drążęk , poręcze itp. ),wrzuciłem sporo ćwiczeń korekcyjnych aby poprawić zakres ruchów w stawach.Do fizjo zamierzam się wybrać , ale na pewno nie chcę wizyty w stylu laser, prądy itp. tylko dokładną analiże postawy ciała, zakresy ruchu w stawach bo wydaje mi się że tu jest przyczyna problemów z łokciami.pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Cześć , wysłałem namiary na 2 świetnych terapeutów z Koszalina w wiadomości prywatnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za odpowiedz. U mnie tez ultradzwieki, lasery, blokady praktycznie nic nie pomagaja. Wrecz po blokadach w lewym lokciu bol z klujacego stal sie piekacy i promieniujacy do palcow. Rowzniez zamierzam sie wybrac do dobrego terapeuty, rozwazalem operacje ale to chyba nie jest najlepszy pomysl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BPL-G Dziekuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rana operacyjna

Następny temat

Jakie macie Ciśnienie a jaki puls silownia i inne sporty

WHEY premium