SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łeb in red

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem.Otóż na twarzy i na głowie mam chamskie czerwone plamy które się łuszczą ( zwykły łupierz to raczej nie jest ). Byłem u dermatologa ,ktory powiedział mi że jedyne co moge zrobić to nawilżać skóre głowy-twarzy oliwką dla dzieci. Rzeczywiście efekty tego są ale plamy nie chcą za żadnego grzyba zejść. Może ktoś miał coś takiego i wyleczył to jakimś cudem ,dodam że nizoralów i innego pochodnego badziewia stosowałem dlugo i gó#no z tego wyszło prócz kaski straconej:( .Jeśli ktoś sie orientuje o co tu chodzi to z góry dzięki, nie omieszkam wspomnieć iż moja dieta zawiera dzienne zapotrzebowanie na wit.A ,a z niacyną nie przesadzam i to nie jest raczej wina diety.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy nikt nie ma problemów ze skórą?????????????????? Piszta coś albowiem nie wiem co robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idź do innego dermatologa może coś innego powie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
Masz chamski problem pieniu. Wiem bo mój kolega to ma i też nikt mu nie umie pomóc.

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolana

Następny temat

czy można mieszać leki?

WHEY premium