SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka ze zintegrowanymi czy wolnostojącymi stojakami

temat działu:

Marbo

Ilość wyświetleń tematu: 3825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
Witam wszystkich serdecznie. Mam ogromną prośbę o podpowiedź co do wyboru ławeczki pod sztangę. Jestem na starcie urządzania domowej siłowni i już mam dylemat co będzie lepsze: ławka ze zintegrowany stojakami (np. MH-L107 lub MS-L004) czy też zestaw (MH7 lub MH19). Mój dylemat wynika z obaw co do stabilności wolnostojących stojaków - czy bez asekuracji kolegi pozwolą one na bezproblemowe odkładanie przeze mnie sztangi (a ćwiczyć będę przeważnie sam)? Nie będą miały dajmy na to tendencji do chybotania się, a w najgorszym przypadku przewracania się? Po przeglądnięciu forum widzę, że polecane są stojaki wolnostojące. Czy w moim przypadku też one się sprawdzą?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Zdecydowanie ławka i stojaki wolnostojące jest to dużo bardziej wielofunkcyjne rozwiązanie, nic się nie będzie przewracało spokojnie możesz kupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4045
Przewracać się nie będą, najlepiej kup takie które można dociążyć dzięki temu będą bardziej stabilne. Ja mam tak teraz i jest w miarę ok, chociaż planuję dokupić oddzielną ławkę do wyciskania ze stojakami zintegrowanymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1878
Ja posłuchałem opinii na forum i w necie i zakupiłem ławkę oddzielnie i stojaki oddzielnie i nie żałuje.

Jestem wysoki i rozstaw stojaków zintegrowanych byłby zbyt mały. Ponadto stojaków używam do brania i odkładania sztangi w czasie przysiadów ze sztanga.
Zakupiłem Ławkę MH-L115 oraz stojaki MH-S001 i uważam że na początek sprawdza się ok. Choć do ławki mam zastrzeżenia o których pisałem na forum.

Zmieniony przez - MPeter w dniu 2014-12-14 16:09:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
Dzięki za opinie. Sądzę, podobnie jak Kolega MPeter, że za tę cenę nic lepszego nie znajdę. Dla mnie, jako amatora, w zupełności to wystarczy. Wybór pada więc na zestaw MH19, zakup wkrótce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia domowa

Następny temat

Jaki atlas kupić?

Wiecej