SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka wielofunkcyjna wzmacniana MS-L002 - Marbo Sport

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 53 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 285
Witam Wszystkich!
Po ciężkich przemyśleniach, wartowaniu internetu, padła wreszcie decyzja...

Ławka wielofunkcyjna wzmacniana MS-L002 - Marbo Sport!!

Paczka przyszła!! 06.10 zamówiłem, pieniądze wpłynęły im na konto 07.10. A ja otrzymałem przesyłkę 08.10!!









Jak widać poszczególne elementy ławeczki są dobrze zabezpieczone przed obiciem za pomocą twardych gąbek i zamocowane.
Czego nie można powiedzieć o obciążeniach i gryfach...

Nie widać żadnych ostrych krawędzi czy to na elementach metalowych, cz też na spawach.

Siedzisko Zszyte jest bardzo dobrze, bez widocznych uchybień jak to miało miejsce na wcześniejszych zdjęciach poglądowych kolegów z forum.

Śruby, szczególnie te długie, wchodzą z oporem ale bez potrzeby ingerencji młotka. Tulejki również są dopasowane.

Moim zdaniem 2 x podstawa ławeczki jest wykonana z profilu trochę za miękkiego. Skręcając nakrętki nie odczuwa się blokady i śruba może przebić otwór i wejść do wnętrza profilu. Dobrze, że sprawdziłem co mi się tak długo te nakrętki wkręcają!!

Ławeczka otrzymała nowy wygląd...







Części składowe:





Bałem się, że będę miał problem (coś zniszczę) z przykręceniem siedziska, ale instrukcja i prostota złożenia nie dala mi tego zrobić...





Ocena ławeczki po przetestowaniu.

Za to jeżeli chodzi o gryfy i obciążenia... Mogę stwierdzić tylko tyle, że gorzej się prezentują w porównaniu z Hot- Sport





Zmieniony przez - misiaczekm w dniu 2014-10-09 11:59:41

Zmieniony przez - misiaczekm w dniu 2014-10-09 12:01:43

() () MisiaczekM
( o )
() _ ()
() ()

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŁAWECZKA ms-l001

Następny temat

Składana ławka regulowana MS-L014 Marbo

WHEY premium