SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka regulowana MH-L115

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 620
Siemanes wszystkim kupiliśmy na siłownie dość (sporą mamy domową dla znajomych) ławeczke z marbo MH-L115 powiem tak nasi użytkownicy oczywiście i ja jesteśmy z niej bardzo zadowoleni, czemu? Po 1. Przyjechała bardzo dobrze zapakowana zeby się nic nie uszkodziło dla porównania inne firmy pakują w czarne worki --.-- Po 2. Montaż był dość łatwy i wszystkie elementy do siebie pasowały dla porównania u innych firm musimy zawsze wkład swój dodać... Po 3. Jestem zbulwersowany tym że NAPISALIŚCIE ZE wYTRZYMUJE 250KG KŁAMCY!!! Bo wytrzymuje ponad 300 odrazu zrobiliśmy test.. dokładnie było 330kg ale dało by rade wiecej jeśli była by mocniejsza śruba. Po 3 wygodna tapicerka gruba profile grube można rozbudować o modlitewnik i inne bajery. Pod sumuwując same zalety wad narazie nie ma zobaczymy w przyszłości Polecam firme i bedziemy do siłowni od was zamawiać dziekuje pozdrawiam. !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49400
Witam. Używa ktoś tej ławki? Zastanawiam się nad zakupem i wysłuchał bym rzetelnej opinii.

../..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1878
Witam serdecznie.

Po wielkich pochwałach i nienagannych recenzjach jaki zbiera Ławka MH-L115 na forach i innych stronach internetowych sam zdecydowałem się na kupno.

Pierwsze wrażenie - lekkie rozczarowanie.
Wiem że cena jest atrakcyjna i w tej cenie raczej nie znajdzie się nic lepszego i bardziej solidnego.
Ławka prezentuje się ładnie, sprawia wrażenie solidnej i wykonanej ze spora dokładnością.
Zapakowana bezpiecznie i bez zarzutów przez producenta.
Po wykonaniu paru obliczeń, ku mojemu zaskoczeniu zgodzę się z przedmówcą który napisał ze wytrzyma więcej niż 250kg.
Niestety moim zdaniem posiada błąd konstrukcyjny. Belki podstawy, oparcia i siedziska, w miejscu gdzie są otworu pod włożenie śruby łączącej te elementy nie są za-tulejowane. Oznacza to brak sztywności. Gdy próbujemy dokręcić mocniej by wyeliminować luzy belki się wgniatają, czego można było się spodziewać. To moim zdaniem największa wada tej ławki. Druga sprawa to siedzisko oraz oparcie przykręca się do stelaża za pomocą nieestetycznych mosiężnych wkrętów. Jest to rozwiązanie lekko nie z tej epoki, szczególnie że zadanie spasowania i wycentrowania elementów powierza się kupującemu. Trzecia sprawa to blachy do regulacji pochylenia siedziska, są delikatne i trzeba uważać żeby nie siadać zbytnio na skrajach siedziska bo mogą ulec wygięciu. Dodam jeszcze że spawy mogłyby być bardziej estetyczne.
Poza tymi wadami, uważam że ławka jest w stanie zaspokoić wymagania początkującego użytkownika. Tapicerka jest wytrzymała. Cała ławka lekka i funkcjonalna. Na pewno cena jest tutaj elementem przemawiającym na jej korzyść.



Zmieniony przez - MPeter w dniu 2014-12-14 15:53:49

Po przetestowaniu Ławki w ciągu tych kilku tygodni zmieniam zdanie. Wada konstrukcyjna jest poważna. Po wielokrotnym dokręcaniu śruby głównej ławka się kołysze. Nie polecam tej ławki nawet dla kogoś początkującego takiego jak ja!!

Zmieniony przez - MPeter w dniu 2014-12-19 20:40:46
6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw 23+S - na luzie

Następny temat

Wyciąg do ściany górny i dolny

WHEY premium