SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka dwustronnie regulowana MP-L002

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22071
najpierw wysyłam fotki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22071
ławka spisuje się świetnie, nie odpisywałem bo mam to samo co przeciętny obywatel, jeśli jest coś nie tak narzekam, jeśli jest ok przestaję się interesować sprawą. Ławka idealna, godna polecenia, nie wymieniłbym na żadną, 190 kg na sztandze nie robi jej źle a wchodzę na ten ciężar 2 razy w tygodniu na kilka powtórzeń. Jeśli będę coś kupował to tylko w Marbo, sposoby załatwiania reklamacji powinny uczyć się od Was inni. Żadna wpadka nie boli jeśli załatwi się ją jak należy.

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2014-01-17 20:43:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22071
jak widać na fotkach oparcie jest krzywe w stosunku do konstrukcji







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22071
zakupiłem ławkę z serii PROFESIONAl i już chciałem ją wnosić do siłowni a tu miła niespodzianka - po ustawieniu oparcia pod kontami np : 30 stopni oparcie lata na boki. Zgłaszam sprawę do producenta - szybka i właściwa reakcja z prośbą o dokręcenie śruby X. Dokręciłem - wszystko ok. Kolejna decyzja o wniesieniu ławki a tu kolejna niespodziank - 1,2,3,4 fotka - oparcie w stosunku do konstrukcji układa się krzywo, element ustawiający kont ławki ledwo mieści się w prowadnicy ( tak się to chyba nazywa). Wszystko wygląda pięknie - narazie cieszę oczy, na testy bojowe przydzie jeszcze czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22071
chyba tak nie powinno to wyglądać - na oko jest krzywo




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
a pisano że sprzęt keltona krzywy.choć ja właśnie też taką krzywiznę mam w starej ławce keltona tylko kosztowała dużo mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22071
tak to już jest kiedy poleci się na wygląd. Najlepsze są stare, proste konstrukcje. Gdybym nie potrzebował treningu pod kątami to bym zakupił ławkę prostą z podestem. Najgorsze jest to że te dwa kikuty które podtrzymują całą konstrukcję zamiast trzymać się na srebrnym walcu trzymają się na krawędzi jednego kikuta ( chyba nie nazywa się to kikutem - mam nadzieję że wiadomo o co chodzi). Teraz zobaczymy jak działa ścieżka reklamacyjna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22071
dodatkowo nie otrzymałem gwarancji - po zwróceniu uwagi producentowi wysłano mi paragon na mail
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
kicha trochę, koszt niemały, a tu taka niespodzianka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
gwarancja to nie wyrocznia
polecam zapoznać się z ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Wrrrr.... Montażyści mnie wykończą .... Dlatego właśnie wprowadziliśmy numerowanie każdego egzemplarza sprzętu z nowej linii PRO, który opuszcza naszą firmę. Z tego co pamiętam z maila, Twoja ławka ma numer 85.

Delikatna krzywizna zawsze może występować na takim ramieniu, ale nie powinna ona być aż tak duża. Będę z Tobą w kontakcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22071
już po reklamacji. Zgłoszenie w poniedziałek tj. 25.03 wymiana 27.03 ( 48 h ) W życiu bym się nie spodziewał, że można w tak szybki i bezproblemowy sposób załatwić sprawę. Nowa ławka została dowieziona autem MARBO, nie musiałem tej wadliwej nawet przygotowywać do transportu. Również nie poniosłem żadnych kosztów. Początkowo myślałem że będę musiał wysyłać sprzęt DHL - em a to przełoży się na długi czas oczekiwania, dodatkowe koszta oraz problem z pakowaniem. Najważniejsze jest to, że otrzymana dzisiaj ławka jest idealnie wykonana, pałąki w prowadnicy nie zbaczają z wałka nawet o milimetr. W weekend wrzucę fotki tego cudeńka oraz relację z pierwszego treningu. W najbliższych miesiącach zamierzam wrzucić filmik z rekordu na duuużym obciążeniu ( stojaki, gryf oraz ławka od Marbo). Czuję się w obowiązku ponieważ początek mojego tematu może zniechęcać klientów do zakupów a tak nie może być przy obrocie sprawy WYSOKO POWYŻEJ MOICH OCZEKIWAŃ. Dziękuję bardzo Panu Michałowi - nie wiem czy jest Pan właścicielem czy pracownikiem ( to bez znaczenia) Z TAKIMI LUDŹMI FIRMA BĘDZIE SIĘ DYNAMICZNIE ROZWIJAŁA. Pozdrawiam całą załogę - informacja dla przyszłych kupujących - bez problemu wskazano winowajcę całego zamieszania a to oznacza, że przy waszej maszynie wada która się u mnie pojawiła już się nie POJAWI :) Świetnie obmyślone przypisywanie konkretnych czynności do pracowników spowoduje, wyeliminowanie wad. Najgorzej jest gdy widać problem, ale nie ma możliwości eliminacji ponieważ nie wiadomo kto, co i kiedy. Również pracownicy mają w świadomości odpowiedzialność za wykonywane prace, bardziej się starają, nie mogą sobie pozwolić na wykonanie pracy metodą ODWALAM I IDĘ DO DOMU.
Jeszcze raz wielkie dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia Marbo: Ławka MS-L002 Stojaki MH-S002 Zestaw 73kg obciążenia i 3 gryfy + 20kg

Następny temat

Ławka MS-L002, stojaki MS-S004, modlitewnik MS-A014, Prasa MS-A002 + gryfy

Wiecej