SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka MH-L015, stojaki MH-S001, modlitewnik MH-A001,zaciski śrubowe

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 273
Witam.
Przesyłka trochę trwa,mogła by być szybsza.
Ławeczka ogólnie dobra.Jedynie nie dostałem jednej śruby do skręcenia zastąpiłem szpilką:) drugie regulacja nie trafia w zamki trzeba się schylać i za każdym razem pomóc trafić w odpowiednie miejsce(na pierwszy i drugi wchodzi bez pomocy dalej nie,różnica na końcu 1cm)Nie ma możliwości żeby trafiało musiały by być wspawywane tuleje w profil i potem skręcone,co wiąże się z wzrostem ceny:(. Stojaki stabilne ale bez podkładek gumowych już nie,tak samo z ławeczką z winy wystających łepków od śrub.Może przydało by się zmienić sposób skręcania na boczny, albo dokładania gumek zapasowych w razie wypadku dla klientów.
modlitewnik szkoda że nie ma uchwytów pod gryf.Z zacisków śrubowych wychodzą gumki i przyklejają się do obciążenia albo się wyrobią albo wkleję na silikon.Więcej zastrzeżeń nie mam.
Pozdrawiam.













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Dzięki :)

Co do gumek przy nogach - jest ona specjalnie tak zaprojektowana, aby śruba z łbem kulistym chowała się pod stopkę :) Dlatego właśnie stopki są gumowe, a nie plastikowe :)

Pozdrówki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 273
A można jakby co dokupić u was stopki? Ktoś zrobił czeski błąd u mnie przy stojakach wywiercił dziurę o oczko nie w tym miejscu 1 cm:)przez co sztanga jest zawsze pochylona na jedną stronę,przemierzyłem wszystko miarką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Wrzuć zdjęcie na [email protected] i wymienimy element.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 273
Nie chcę czekać z 2 tyg. i płacić za kuriera:( może jak będę coś chciał dokupić prasę do nóg ,drążek to wtedy przy okazji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Recenzja Klatka Rack-MS-U012 ,ławka MS-L002, prasa-do-nog-mh-a002-home,lawka-regulowa

Następny temat

Wyciąg do ściany MH-W001 Marbo 2011 Opinie kupić czy nie

Wiecej