SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka + stojaki wolnostojące

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8191
Witam.

Tak jak w temacie chce kupić ławkę + stojaki wolnostojące w miarę tanio bo chwilowo nie mam gdzie ćwiczyć więc chce coś skleić na treningi w domu

Myślałem o tej ławce keltona: http://allegro.pl/lawka-laweczka-wielofunkcyjna-kelton-tryton-hl1-i6959608698.html?bi_s=ads&bi_m=listing:desktop:category&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMzM2NjczMDYAMjg1MDcwAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=73fd42e8-7bea-47e9-bf69-c246ab23545f

I takie stojaki masiva: http://allegro.pl/stojaki-wol-pod-sztange-gryf-na-ciezary-obciazenie-i5949914658.html#thumb/1

Tylko zastanawiam się jak jest z ich stabilnością czy nie będą się gibać. Ćwiczę sam więc ilość stopni ułożenia sztangi by mi odpowiadała

Mam też pytanie odnośnie takiej ławki masiva ze stojakami: https://www.mocnemeble.pl/lawka-treningowa-110.html
Można dokupić do niej stopke do ławki i oddzielić ją od stojaków pytanie czy same stojaki będą stabilnie stały?
Bo nie ukrywam cenowo wyszłoby mnie to taniej niż te wyżej
Proszę o w miare szybkie odpowiedzi bo na dniach chce to zamówić już
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67510
Ja u siebie na strychu posiadam https://hegen.com.pl/stojaki/hs-s001.html?utm_source=google&utm_medium=shopping&utm_campaign=shopping&gclid=Cj0KCQiAsqLSBRCmARIsAL4Pa9T0oucWWiisZJ7Rfqc7ayb1sYu7uFYDdCkItuKaCMOXs_GckRaOnCoaAgkBEALw_wcB czyli zwykłe stojaki, spokojnie sztanga 100kg może leżeć i nic się nie buja, także myślę, że te stojaki, które pokazałeś sprawdzą się nawet lepiej, bo wyglądają na stabilniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8191
Tak sie zastanawiam czy przy tych stojakach masiva wygodnie bedzie sztange zdejmować przy płaskiej albo skosie i czy nie będę zaczepiał wyciskając, bo wygląda jakby jakoś sporo wystawały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67510
Szczerze mówiąc polecam Ci te, które wysłałem. Świetnie się sprawują :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nie bierz massiva, łączone stojaki to najgorsze co moze być chyba że to jest typowa ławka pod wyciskanie i do tego została stworzona, a tak to jak masz stojaki to i do siadów je wykorzystasz, do zarzucenia sztangi na barki.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-01-01 11:48:56

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8191
A co z tymi stojakami? http://allegro.pl/stojaki-wol-pod-sztange-gryf-na-ciezary-obciazenie-i5949914658.html#thumb/1
Zastanawiam sie czy nie za dużo te stopnie na sztange wystają żeby nie przeszkadzały w wyciskaniu
Czy w ogóle odradzasz żeby cokolwiek z masiva brać?







Zmieniony przez - rafen w dniu 2018-01-01 16:56:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
nie ważne czy to marbo, kelton, massivm jakiś tytan, hops sport itp, łączone są słabe do treningów. Stojaki mogą byś ale jak np przy przysiadach będziesz miał sporo ze 150 kg i powyżej i przy odkładaniu jak polecisz na nie to Cie nic nie uchroni przed ich przewróceniem, no chyba że na śruby do ziemi je przytwierdzisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8191
A jakby je przystawić do ściany?
Ta ławka keltona z pierwszego postu nada sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
A jak będą przy ścianie to wiadomo nie przewrócą sie. ławeczka spokojnie może być

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
trochę szkoda ściany by było ale przeżyjesz. Ławeczka jak najbardziej OK,stojaki mogą być. Do 200kg trochę czasu zajmie nim się dojdzie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8191
Stojaki już do mnie dotarły i zauważyłem że nie da rady ich przystawić do samej ściany bo na najwyższych stopniach obciążenie na gryfie będzie zapierać o ścianę ale mi to nie przeszkadza bo odsunąłem je trochę i na wszelki wypadek dociążyłem z przodu i ogólnie bez tego też stoją sztywno :D
Akurat mają odpowiednią wysokość i nie trzeba sie bawić co chwile w ich regulacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poranne ćwiczenia

Wiecej