SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczki, wyciągi...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1423188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1023
Całą ramę zespawane z profili 50x50 ścianka 2mm chodzi mi o te pomalowane na biało profile podpowiedz mi z jakich zrobić regulację 40x20?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 351
50x50x2 to nawet za wielkie 40x40x2 bedzie ok, regulacja może być 40x2x2. Dobór profili to już kwestia jak tobie wygodniej wiedz że stosując wieksze profile ławka będzie cięższa i stabilniejsza ale nie ma też co przesadzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16
PopekRz


Jakiś projekt poręczy + drążka, coś dla tych którzy nie mogą nic wieszać na ścianach i suficie. Można też drążek obojętnie który zastąpić wyciągiem, jak by ktoś chciał mogę przeprojektować. Wymiary wszystkie jak w sprzętach firm Kelton, Marbo, Profil zalecany Prostokątny 60x30x3 (w ostateczności 2mm ale nie zalecam)
Wymiary oparć można dobrać samemu.


Witam,
będę robił poręcze z tego projektu. Czy mógłby mi ktoś doradzić z jakiej rurki (średnica i grubość ścianki) zrobić uchwyty do poręczy oraz drążek do podciągania?

Zamierzam kupić rurkę ze stali nierdzewnej, znajomy wykona mi radełkowanie na końcach.
Na rysunku brakuje także długości rurki do podciągania oraz rozstawu uchwytów do podciągania z uchwytem neutralnym.

Dziękuję za pomoc.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja bym dał standardowy jak w gryfach, ok 25-28 mm. Długość pod siebie drażka mozesz dobrać, lub skopiowac z innego projektu, rozmairy drążków nawet na allegro zobaczysz w aukcjach, do pociągania neutralnego zrób mniej więcej na szerokość barków.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1023
Jakiej wielkości otwory robicie w stojakach?

Planuję zrobić stojaki pod sztangę czy będzie dobrze jeżeli w pierwszy profil 50x50x2 wsadzę 45x45x2 ?


Zmieniony przez - glo7 w dniu 2018-03-18 16:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 24 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4066
Jeżeli znajdziesz profil 45x45x2 to jak najbardziej możesz tak zrobić, jednak z doświadczenia wiem że ciężko jest o taki kształtownik więc lepszym rozwiązaniem wtedy będzie dać 50x50x3 i w to wsadzić 40x40x2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
50x50 to zewnętrzny wymiar czyli wewnątrz masz 50-4 czyli 46x46 moze być ciężko to jest 0.5 mm na stronę, przewaznie daje się większe i wstawia zakonczenia na profile

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1023
Regulacje ławki z czego najlepiej zrobić?ceowników, kątowników przyspawanych do płaskownika(tak jak na zdjęciu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jakim zdjeciu ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1023
Zdjęcia nie znalazłem chodzi mi o płaskownik do którego są przymocowane kątowniki i przyspawane do ławki gdzie odbywa się regulacja kąta.
Rama ławki będzie z profili 50x50x2 jakie ceowniki będą do jej najlepsze?


Zmieniony przez - glo7 w dniu 2018-04-10 09:02:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekkoatletyka

Następny temat

KOKSIARZ

WHEY premium