SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczka spawana czy kupowana

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
Witam
Mam zamiar trochę poćwiczyć i nie mam w ogóle sprzętu
i tu mam pytanie czy ławeczkę lepiej jest zrobić(obliczyłem że około 120zł sam materiał), czy kupić coś takiego na allegro:
http://www.allegro.pl/item405787807_lawka_pod_sztange_skladana_gw_24m_ls7838_hms_.html ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3617
jakim budżetem dysponujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
lepiej kupic na allegro niz robic samemu chyba ze wiesz jak sie za to zabrac i zrobic solidna lawke:)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2448
lepiej ławeczke kupić chyba że wiesz ja ksie za nią zabrać żeby była solidna i stabilna

This is heavy duty. This is Animal. Can you handle it ?
SŁUPSK !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 207 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8116
Ja mam dwie ławeczki
Jedna zespawał mi ojciec drugą kupiłem w makro
Do wyciskania na płasko dużo wygodniej jest na spawanej z tego wzgledu ze sam wybralem najwygodniejszy dla mnie rozstaw podpórek pod sztange.W tej z makro miejsce mojego uchwytu znajduje sie centralnie na podporkach.
Do reszty cwiczen wybieram ławke z makro gdyz w mojej nei ma mozliwosci regulacji wysokosci oparcia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
spawana jest dobra ale nie profesjonalna tą co podałes w linku jest dobra bo mam podobną troche lepszą ale i jestem zadowolony kupuj bo tanio !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
wiadomo ze lepiej jest cwiczyc na kupowanej-jest napewno bezpieczniej. choc spawana moze byc ale tylko na poczatku.potem gdy zaczniesz cwiczyc na powaznie kup sobie normalna lawke.

Zmieniony przez - Sevillista w dniu 2008-08-02 15:59:47

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6495 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777517
spawana jest dobrym pomysłem jednak pod warunkiem że zroi ją ktoś kto zna się na rzeczy i nie zepsuje

Co do kupionych ławek miałem kontakt i lepiej kupić coś lepszego niż ladowac kase w sprzęt kiepskiej jakości i nie stabilny

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Guetta
Twoim zdaniem ta ławeczka jest profesjonalna ? to co powiesz o tej http://www.allegro.pl/item406196288__nowy_kelton_zestaw_z_lawka_hyperion_ii.html

ja na tego HMS'a nigdy bym się nie położył

do autora
Wszystko zależy od tego ile pieniędzy możesz pzreznaczyć na ławke. Jeśli ~200zł to znajdź kogoś kto by zrobił taką ławkę, jeśli więcej i chcesz ławke z allegro to bierz keltona za 299zł.
Jeśli chodzi o mnie to ja ćwizyłem na siłowni, w której większość sprzętu była robiona przez właściciela tejże siłowni. Jest to stara siłownia, jedyne co ten sprzęt ucierpiał to to, że jeden stojak w ławce na olimpijski gryf się troche wygiął ale to oczywiste jak zostawiają kolesie na ławce całą sztange ~160kg i tak sobie lezy całą noc to nie ma co się dziwić albo na jeden stronie mniej a na drugiej więcej nakładu.

Podsumowując, masz hajs - kupuj sprawdzony sprzęt, nie masz - szukaj taniego fachowca i materiału na złomie, pozdr

coś jeszcze dodam moze sie komus przyda, pewien typ robi gryfy, zamowilem u niego 2 gryfiki gwintowane 30mm i gryf 180cm 30mm niegwintowany, koleś nie ma tylko jak zrobić ryfli, razem za to chce 65zł, wysylka 20, jak ktoś by chcial to dam namiary ale tylko wtedy jak otzrymam sprzet i będe mogl potwierdzic jego wiarygodnosc i jakosc gryfow, teraz to juz wszystko

Zmieniony przez - d4nny w dniu 2008-08-02 18:58:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na Masę i klatę

Następny temat

Plan Treningowy <pomoc> !!!!!!

WHEY premium