SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczka - Pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
Chciałem kupić z kumplami na spółkę sprzęt do ćwiczeń i znaleźliśmy taką ławeczkę na allegro, co o niej myślicie http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=26277335 cena to 300zł opłaca się ją kupować??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zapytaj sie ile utrzyma , jaki producent ławy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
hehe miałem podobną ławkę tylko bez tego przyżądu do rozpiętek, jak sie założyło na nią 60 kg to sie z lekka kołysała, i kosztowała 180 zł

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
onkel - jak sie pisze "przyrząd" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
tak to jest jak sie szybko pisze

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32067
a czy takie cuś - http://allegro.pl/show_item.php?item=26850723 - opłaca się kupić? oczywiście dla amatora, który w seriach nie wyciska więcej niż 50 kilo

<b >test</ b>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
cale zycie nie bedziesz tyle wyciskal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32067
wiadomo... ale wlasnie czy takie coś mi sie nie rozleci po miesiącu ćwiczeń? niby pisze ze do 110 kg... więc Was, jako specjalistów, proszę o pomoc... z tego co widziałem na allegro, to sporo ludzi kupiło tą ławeczkę. może ktoś z sfd ją ma?

<b >test</ b>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
dekiel ciekawa ta laweczka w sumie bardzie się ją opłaca niż tą co ja znalazłem

a ten kolo od ławeczki jakoś nie chce mi odpisać na maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32067
mi odpisał. ale na odpowiedź musiałem czekać jakiś tydzień. ta ławeczka jest produkcji polskiej firmy S4 (?)

<b >test</ b>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
mi chodziło o tego kolesia od tej ławki co ja podałem
gdybym kupował tą lawkę co ty podałeś to chyba razem z "dodatkami" bo wychodzi trochę taniej od tamtej mojej ale czekam na dalsze opinie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jestem hard-gainerem?

Następny temat

Co to jest Regeneracja ?

WHEY premium