SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczka L003 Home - moje uwagi

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez MS-Michal z działu Marbo.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Po pierwszych treningach na tym sprzęcie mam takie uwagi. Jedną rzeczą jest to, że nie da rady uzyskać poziomu, gdyż bolczyk od podpórki od skosu górnego i od siedziska uniemożliwia jego uzyskanie i jest leciutki skosik, ale to w niczym nie przeszkadza. Drugą i najważniejszą rzeczą jest gibająca się na boki podpora pod plecy mimo dobrze dokręconych śrub (siedzisko też, ale to nie przeszkadza) przez co traci się stabilność przy ćwiczeniu, a przy wyciskaniu dużego ciężaru na płaskiej nikt nie chciałby chyba wziąć przechyłu na jeden z boków Regulowane położenie stojaków również nie jest zbyt stabilne mimo mocnego dokręcenia pokrętła, ale na płaskim podłożu to nie przeszkadza, gorzej jak ktoś ćwiczy w piwnicy itp. Na razie to by było na tyle Muszę pomyśleć nad zwiększeniem stabilności podpory pod plecy, myślałem żeby dorzucić dodatkową podkładkę na śrubę między profil główny, a profil od podpory pod plecy(tam gdzie jest łączenie śrubą). Pozdrawiam

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Przenosze do recenzji.

Dokręć śruby łączące siedzisko i oparcie a jesli nie możesz tego zrobić, to dorzuć podkładkę tak jak mówisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Cofam to co powiedziałem o niestabilnym podparciu pod plecy
Wystarczyło, tak jak doradzałeś, mocno dokręcić śruby, które były po prostu niedokręcone standardowo. Wcześniej bałem się mocniej dokręcić, żeby nie uszkodzić spawu, który jak się dzisiaj okazało, nie przeszkadzał w solidnym dokręceniu Na dzisiejszym treningu sprawdziliśmy z kolegą stabilność na wszystkich ustawieniach podparcia, zarówno poziom jak i wszystkie skosy i jest bardzo stabilnie we wszystkich ustawieniach. APELUJĘ WIĘC DO PRZYSZŁYCH UŻYTKOWNIKÓW, ŻEBY DOKRĘCALI PORZĄDNIE ŚRUBY. Nasza siłownia niestety ma nierówną podłogę, więc 100% stabilności ławki nigdy nie będzie, gdyż stópki nie przylegają idealnie płasko do podłoża, ale to akurat nie jest wada ławki i nam w niczym nie przeszkadza POLECAM WIĘC GORĄCO ZAKUP TEJ ŁAWKI, BO JEST TO BARDZO SOLIDNY POLSKI SPRZĘT ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ

Zmieniony przez - Zelmer23 w dniu 2011-02-24 15:32:40

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
I widzisz -mówiłem, że wystarczy dokręcić śruby :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poręcze do pompek do ściany MH-D007- recenzja

Następny temat

MS-L001 + MS-S001 + MH-C002

WHEY premium