SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŁYŻWY - porady, komentarze etc. TYLKO TUTAJ!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Wikt,dobrze Ci się jeździ w sznurowanych łyżwach ? Jeśli miałbym kiedyś kupić sobie nowe łyżwy,to nie wiem czy zdecydowałbym się na sznurowane.Wolę zapinane na klamry,zwłaszcza,że w obecnych zapinam tylko klamrę przy kostce

Ps. mam hokejówki Munari 760,kosztują obecnie około 130zł...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
Nie narzekam, raz miałem na nogach z klamrami i więcej nie chcę, to samo rolkami

sznurówka, to sznurówka, fajnie możesz dopasować, a na klamrach jeden poziom za wysoki, a drugi za niski i tak to wygląda

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
*Hokejówki
*Tylko i wyłącznie sznurowane !
*Polecam bauery,CCM (na pewno nie zawiedziesz się na tych firmach. Łyżwy te kosztują coś koło 200zł ale warto wydać tyle pieniędzy, ponieważ starczą ci na pare długich i dobrych sezonów. Skoro jesteś początkujący to rozumiem, że słabo jeździsz albo w ogóle, technika jazdy na łyżwach nie jest trudna więc za sezon będziesz śmigał jak głupi i wtedy byś zaczoł żałować, że kupiłeś jakieś gówna tańsze o 50 zł.

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
Insert a te Reeboki ?

http://allegro.pl/lyzwy-hokejowe-reebok-1-k-roz-46-i1338905458.html

Co o nich myślicie ?


PS : Powiedzcie jeszcze czy te CCM mogą być lepsze od Reeboków ... ? i co mają lepsze (jak mają :P)

http://allegro.pl/lyzwy-hokejowe-ccm-01-roz-46-i1338907288.html

Przypominam że łyżwy dla początkującego który umie tylko jezdzić do przodu narazie xD.

Zmieniony przez - Kiczek124 w dniu 2010-12-03 20:49:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
Patrząc na te zdjęcia to w zasadzie nie różnią się niczym, jedynym wyznacznikiem może być cena droższe = wytrzymalsze

chociaż wizualnie to te pierwsze się lepiej prezentują

Zmieniony przez - wikt w dniu 2010-12-03 21:53:57

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
Czyli nie odczuję żadnej różnicy w jeździe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
wg mnie nie takie hokejówki za ok 200 zł dla początkujących i trochę zaawansowanych są w sam raz

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
A tak swoją oceną... które byście wybrali ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
te pierwsze

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
A te CCM podobno polecają ... dlaczego te pierwsze ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja

Następny temat

Dobre testy sprzętu.

Wiecej