SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŁYŻWY - porady, komentarze etc. TYLKO TUTAJ!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
po fotkach ciężko ale na pierwszy rzut oka wyglądają w porządku, przydałby się ktoś kto jeździł na Bauerach, może mógłby więcej powiedzieć -))

Zmieniony przez - wikt w dniu 2015-01-08 12:01:22

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1280
Witam.
Zamierzam kupić sobie jakieś łyżwy. Jakieś tam podstawy jazdy mam a więc można powiedzieć, że do jazdy średniej. Wszyscy polecają firmę Bauer a więc się nią zainteresowałem. No i byłem ostatnio w Decathlonie i przymierzałem te wydają mi się być spoko
http://www.decathlon.pl/ywy-hokejowe-supreme-140-id_8318523.html
Tylko nie wiem spojrzałem na metkę, a tam made in china czy wszystkie Bauery tak mają czy to po prostu podróba? Ewentualnie może jakieś inne łyżwy polecacie tak do 250 zł.

Zmieniony przez - radek184m w dniu 2015-01-11 19:00:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
teraz większość rzeczy ma nadruki made in china itp. ja bym się nie przejmował

spokojnie te łyżwy możesz brać

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45
Nike Bauer ma na pewno made in china :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43
Cześć wszystkim! Mam pytanie. Chcę sobie kupić łyżwy Bauera tylko mam problem z rozmiarem. Normalnie noszę 39, a długość stopy to ok. 24,7 cm. W decathlonie najmniejszy rozmiar to był 40,5 i były trochę za duże. Nie wiem czy szukać 40 czy 39, a może jeszcze mniejszy :/ dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
przymierzałeś je? mniejszych nie ma co kupować, na sznurówce też można trochę podciągnąć, kolega na większy rozmiar dwie pary skarpetek stosuje, pomocne zwłaszcza gdy stopa jeszcze rośnie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45
fuga45
Cześć wszystkim! Mam pytanie. Chcę sobie kupić łyżwy Bauera tylko mam problem z rozmiarem. Normalnie noszę 39, a długość stopy to ok. 24,7 cm. W decathlonie najmniejszy rozmiar to był 40,5 i były trochę za duże. Nie wiem czy szukać 40 czy 39, a może jeszcze mniejszy :/ dzięki za pomoc



Z tego co sie orientuję i trochę wyczytałem najmniejsza rozmiarówka w butach seniorskich Bauera to 40,5 :) co daje ~25,5cm mogą być minimalne różnice w modelach, ale ten rozmiar powinien być dobry dla Ciebie. bo musi być zapas przynajmniej ok. 1cm przy dobieraniu łyżew.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43
Ok. Dzięki wielkie za odpowiedź. :) Tak myślałam, że jak podają długość wkładki to jednak długość całego buta jest większa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43
Kupiłam bauer nexus 100. Jak przyjdą i je wypróbuje to dam znać jak sie sprawują :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 246
Nadeszła Zima i chciał bym odgrzebać temat.
Planuję zakup łyżew i tak sobie pomyślałem że zamiast wypożyczania (na lodowisku) lepiej kupić sobie swoje.
W tamtym roku jak wypożyczyłem łyżwy na narodowym to tak sobie nogi poobcierałem że miałem dosyć do końca sezonu ślizgawkowego :(
Więc najważniejszą cechą łyżew które chcę kupić to to aby były wygodnie, nie obcierały i nie odparzały nóg nawet po dłuższym jeżdżeniu.
Wybieram z wiązanych hokejówek:
W oko mi wpadły ŁYŻWY HOKEJOWE ROCES RSK 7 ale nie ma o nich żadnych opinii.
inne które biorę pod uwagę:
ROCES RSK 2
CCM SK 1052
Bauer Supreme 140 R7
BAUER NEXUS 3000
CCM RBZ SK
REEBOK 22K
i z tańszych też coś znalazłem (bo nie wiem czy złapię bakcyla i czy jest sens wydać ok. 300zł jak można też coś kupić za połowę tej ceny):
Spokey Juggle
Nils Puls
Spokey CALGARY

Czy ktoś używa którychś z nich i może coś mi doradzić albo polecić jakieś inne.







Zmieniony przez - _Radek_ w dniu 2016-12-06 19:04:21

Zmieniony przez - _Radek_ w dniu 2016-12-06 19:16:55

Zmieniony przez - _Radek_ w dniu 2016-12-06 19:17:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja

Następny temat

Dobre testy sprzętu.

WHEY premium