SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

ŁĄCZENIE ODŻYWEK (BIAŁKO I GAINER)

Wysłana -
Cześć, mam pytanie, jak w temacie, czy mogę połączyć gainer Giant mass 4000 z jakąś odżywką białkową (i tu też pytanie jaką polecacie - jestem chudy, zależy mi na zrobieniu masy, wiem, że jedzenie jest ważne ale mam naprawdę baaaardzo szybki metabolizm)... No i właśnie, w jaki sposób ewentualnie można łączyć te dwa suplementy? Może być naprzemiennie? Na przykład rano odżywka białkowa, potem po śniadaniu gainer, trening, po nim bezpośrednio znowu gainer i wieczorem odżywka białkowa?

Druga kwestia to już inna, mniej istotna sprawa choć bardzo zastanawiająca bo po każdym treningu na nogi mam na nich zakwasy utrzymujące się dłużej niż dwa dni (a skoro mam zakwasy to na treningu (FBW) omijam nogi a robię tylko jedno ćwiczenie na uda - 3 x 10 i dodatkowo biorę wymieniony gainer.

Wspomnę tylko, że póki co dni mam wolne, nie pracuje w pracy wymagającej wysiłku fizycznego.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
odżywki stosujesz wg braków w diecie, jeśli masz zamair dać rano białko potem gainer, gainer po treningu i znowu białko to licząc że będziesz stosował niby zalecae porcje tj 30g odżywki białkwoej 100g gainera to Ci wyjdzie że dziennie przyjmujesz ponad 80g białka z odżywek, musisz policzyć jakie masz zapotrzebowanie, moze się okazać ze Ci potrzeba raz gainer i raz białko bo reszta z pożywienia wychodzi
Wysłana -
Dziękuję, rozumiem, że nie istnieje jakieś niebezpieczeństwo łączenia gainera jednej firmy z odżywką białkową innej typu MASS ATTACK?
Wysłana -
Nie, nie istnieje żadne niebezpieczenstwo to tylko białko i weglowodany świecic na zielono sie w nocy nie bedziesz. )
Wysłana -
To tak jakbyś się zapytał czy łączenie ryżu firmy cenos, z kaszą firmy kupiec moze być szkodliwe dla organizmu. Bez znaczenia czy wybierzesz allnutrition, sfd, berserk labs activlab i to będziesz łaczył ze z jednej firmy białko z innej gainer.
Wysłana -
Ja proponuje zeby autor sie doszkolil do czego sluzy bialko i gainer
Wysłana -
Proponuje przeczytać :
http://m.sfd.pl/SEEEZON__opracowanie_najczęściej_zadawanych_pytań_dot._supli_i_treningu_by__knife_-t421024.html 
Wysłana -
Zapraszam Cię do działu odżywianie w celu przeanalizowania diety. Sądząc po tym co piszesz masz w niej spore braki i efektów niestety może nie być:

http://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html

Zmieniony przez - domer w dniu 2018-07-06 13:35:07
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź