SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łódź - jaka najtansza siłownia na widzewie ?

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19460

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4739
jak w temacie. I jeśli ktoś byłby tak dobry to prosiłbym o jakas opinie o niej od razu bo różnie to bywa :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61
no własnie... ja pół miesiąca pracuje, a kolejne pół mam wolne... więc w sumie 12 wejsc to akurat...ale jesli skumulują mi się wolne... to te 5-6 wejsc od razu bym wykorzystała... więc trochę taki karnet ogranicza. mimo wszystko wpadnę... chociaz ocenię jak to wszystko wyglada... w razie czego, to liczę na Twoją pomoc :):) :P
dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Polecam siłownię Lesio na Widzewie przy centrum Batory, cena 50 zł na m-c dowolna liczba wejść od pon. do sob.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
i w jakich godzinach to jest czynne ?
Cena w sam raz ;)

tylko męska jest tam siłownia czy jakieś sprzety damskie tez ?

Zmieniony przez - nikepro w dniu 2009-09-05 22:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Sprzęty i takie i takie, maszyny HES, + bieżnia dla pań rowerki, steppery
pon-pt od 9.30-21.00 bodajże, sobota 9.30-14.00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
noi pasuje tez tam sie wybiore,

a jaka to jest dokladnie ulica? bo dopiero jestem na etapie przeprowadzki i sie nie orientuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
blisko puszkina, przy centrum handlowym batory
a kawalek od lesia masz w szkole podstawowej silownie goliat (moja pierwsza siłka ;) ) swego czasu miesieczny karnet byl po 35 zl ,potem chyba 40, typowa KUŹNIA tylko godziny otwarcia mocniej ograniczone

nie wiem jak to obecnie wyglada ale kiedy s bylo jakos 9-11 i 15-21/22 i tylko pon-pt (z racji iz szkola w weekend zamknieta) mozesz sie przejsc i zobaczyc, to jest chyba ulica elsnera, rowniez blisko CH batory

u lesia bylem , miesiac i mi wystarczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
to co u tego lesia taka lipa ?

no ja wlasnie bede mieszkal przy puszkina. Dokladnie ulica gorkiego i pasowaloby mi cos pod nosem.

jest niedaleko Gymplaza, swietna silka zreszta, czesto tam chodzilem, ale na chwile obecna mnie nie stac zeby dac za karnet 120 zl :/
jak sie dorobie to bede tam smigal :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
u lesia sprzet i siłka ogolnie spoko,ale ja tam nie moglem spokojnie trenowac ;)
szczegolnie jak tytułowy 'lesiu' tam przebywal

podam przyklad, robie trening pleców, MC ciezar w okolicach 150-180kg, mialem rozpisany odpowiednio plan by poprawic ten boj w rekordzie na 1-2 max powtorzenie zostalo mi zaledwie kilka treningow do podejscia glownego , a tu slysze ,zebym nie robił takim ciezarem tego CW bo moge dziury w podlodze porobic (wtf ? ) i ,ze jak chce to moge sobie isc na suwnice i nawet 300kg tam zalozyc i robic martwy

tylko szkoda,ze tlumaczenia tej osobie, iz MC ze sztangą , a jakas tam opcja na suwnicy to 'TROCHĘ' rozne cwiczenia i nie to samo, zupelnie do niego nie docierały

tak wiec pozniej zrobilem jeszce z 2 czy 3 treninig innych partii, a do dalszych treningow pleców wrocilem na RAJ na bałuty, gdzie nikt nawet by nie wspomnial o czym podobnym, juz nie mowiac o tym iz tam ciezary grubo ponad 200kg to na porzadku dziennym chłopaki tyrają ;)

a u lesia z tym bardzo ciezko, jeden dobry znajomych tam chodzi i opowiadał tez o jakims mlodych wyciskaczu (lub 3boiscie) ktory dostal ultimatum ,ze albo zaczniej mniej na sztange zakladac (podczas wyciskan na plaskiej) albo niech zmienia siłkę ,bo niby 'gryfy sie wyginały' (a chłopak przygotowywał sie do zawodów podobno)


takze ja nie mam pytań, po prostu nie lubie jak ktos stoi nade mną lub non stop obserwuje ,czy np. nie zalozyles o 10kg za duzo na sztange i jeszce gatki w stylu 'jak sie nie podoba to zmien ' no i tak zrobiłem ,poniewaz gym to nie miejsce na takie rozkminy, tylko miejsce gdzie mozna w spokoju potrenowac i na tym sie tylko skupic

Zmieniony przez - Banan w dniu 2009-09-06 00:19:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
no to widze ze podobna sytuacja jak byla u mnie :/

tak samo siłke prowadzi taki dziadek, w radiu puszcza kolędy oraz Krawczyka :D
i tez lapiesz sie za wyciąg na plecy a on sie drze :d prosze to zostawicbo wyciag nie jest do ciągniecia :D

On w ogole jest niezrownowazony psychicznie. Tam sie placi 5 zl za wejscie. noi na koniec treningu wychodze daje mu to 5 zl a on mowi że jeszcze 2.50 zl doplaty:D

mowie a to za co ?:D
a ten jak to za co ?? niech Pan sobie pojdzie sprawdzi ile prad kosztuje,mysli Pan ze to wszystko to jest darmo :D

i co poradzisz ?


a żebym miał gdzieś w miare blisko tą siłownei i cenowo do 60 zł za miesiąc to jest coś jeszcze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
na przybyszewskiego jest bodyline, niedaleko od puszkina
nigdy nie bylem, nie znam cen
ale to jedna z bardziej znanych siłownii, pewno ktos z forum tam bywał/bywa to cos wiecej napisze
na widzewie na pewno tez jest sporo jakis osiedlowych itd
ja kojarze tylko te w/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
a Ty teraz gdzie chodzisz ?
z jakiej dzielnicy jestes?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tom-Center----PT

Następny temat

Obciążenie

WHEY premium