SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ćwiczenia wzmacniające barki ale nie obciążające kręgosłupa

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

Ilość wyświetleń tematu: 2212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Potrzebuję pomocy... Od ponad dwóch miesięcy mam problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa, chodzę na rehabilitacje, lekarz doradził mi abym rozpoczęła trening aby wzmocnić barki, ale jakie wykonywać aby jednocześnie nie obciążac kręgosłupa?? poza tym chcialabym zrzucic kilka kg jednak tez nie mogę wykonywac wszystkich cwiczen, np brzuszki odpadaja bo wtedy ciagnę szyję co powodue wysuwanie kregow itd. problem wraca. Jakie cwiczenia mogę wykonywac??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2071
Jest wiele ćwiczeń na barki które nie obciążają kręgosłupa. Co do brzuszków to możesz robić na maszynach ale w zasadzie od robienia brzuszków jeszcze nikt nie schudł

jeśli chcesz zrzucić kilogramy to zapoznaj się z dietą redukcyjną ( dział "ODCHUDZANIE" ).

Praktycznie opisany przez ciebie problem dotyczący odcinka szyjnego eliminuje tylko nieliczne ćwiczenia. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
W kwestii ćwiczeń poradź się lekarza lub fizjoterapeuty, który prowadzi Twoją rehabilitację.

W kwestii odchudzania, tak jak napisał szynszylator: ważna jest dieta. Zachęcam do zapoznania się z postami podwieszonymi w dziale:

https://www.sfd.pl/odchudzanie/ 

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tycie

Następny temat

czym najlepiej golic glowe

WHEY premium