SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ćw. na rzeźbę

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2808

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
ćw. pół roku ale drugą część roku ćwiczyłem i teraz chciałbym odnowa ćw. coś na rzeźbę mam do dyspozycji hantle , skakanka i sprężyny a szczególnie chciałbym ćw. brzuch plecy , klatkę piersiową no i tak troszkę ręce . Na razie mam W-F w środy , czwartki i w piątki a basen mam we wtorek . W takim razie jaki plan treningu najlepiej do mnie pasuje albo jakie ćw. najlepiej robić to ja sobie jakiś plan ułożę i dam do sprawdzenia wam.

Moje wymiary to :

wzrost: 175 cm
waga:60kg
lat 13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1760
Co Ty chcesz rzezbic ? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chłopie idź pograj w piłkę a siłownia za 2 lata. z taką wagą to ty nie masz nic do rzeźbienia.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1760
musisz najpierw nabrac masy,a dopiero pozniej probowac cos z tym robic....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
Mam zadóżo tłuszczu to raczej jest z czegość i niechce iść na siłownie chcę w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wzrost: 175 cm
waga:60kg
jak masz tłuszcz przy tej wadze to popraw dietę bo za pewne dużo tłuszczów jesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
Jestem najwyszy i najpotężniejszy z klasy a dieta no faktycznie może nie ostatnio dobra . Ale z tego tłuszczu morze coś by się wyrzeźbiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
(Morze) jest głębokie i szerokie. Najpierw musisz wypracować suchą mase a potem rzebic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
To jak wypracować suchą masę??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 236
schudnąć ;] rób dużo brzuszków szybciej spalisz kalorie ;]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na klatkę piersiową i brzuch

Następny temat

Maxy

WHEY premium