SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 262354

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
... z racji tego że napisaliśmy w poprzednim temacie 300stron ów temat się zamknął, dlatego nasze rozmowy przenosimy do tego posta

Link do starego tematu:
https://www.sfd.pl/Ćwiczmy_razem!_wyskok-t588895-s300.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
:| gdzie ja przegapilem Twoja kontuzje? ku*wa to ladnie sie zalatwiles...co sie stalo? (zaraz wrocimy do tematu cwiczen)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
ok

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106




Hadzbe,
wklejałeś fotki by pokazać swój naskok. Wyżej umieściłem mój naskok prawa-lewa noga (naturalnie wyuczony mój naskok to lewa-prawa). Dużo wizualnie się nie różni od Twojego, lecz wiem że mój jest znacznie wolniejszy...
Doszedłem do wniosku, że prędzej nauczę się skakać z blockingiem w naskoku prawa-lewa, od nowa ucząc się naskoku, niż dodają do wyuczonego naskoku ten element, bo bardziej go wtedy czuję

Zmieniony przez - Dythican w dniu 2011-04-21 23:40:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
technika technika ale do tego wszystkiego potrzeba za***istej sily i dynamiki. Dodatkowy cm wyskoku za styl nie dostaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106



wiem wiem, dałem fotkę by sobie hadzbe porównał, a teraz daje filmik na którym widać moją "zarąbista" szybkość głównie dlatego jest taki wolny nabieg, gdyż ciężko jest zgrać mi się z piłką... :-/ gdy skaczę do celu, to robię to na pełnej parze, a do narzutu bardzo asekuracyjnie... Ale wiem że da się to naprawić ćwicząc narzut z szybkim nabiegiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
moim zdaniem nie ma tu nic razacego w oczy ze tak powiem...praca nad dynamika nie zaszkodzi tak jak doskonalenie naskoku (na poczatku widac te bezsensowne tupanie przed nabiegiem, pozniej juz jest ok) ale nie ma tu czegos co jako strasznie mocno ogranicza Twoj wyskok. Pracuj dalej kompleksowo nad wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
I tak tez właśnie czynić będę
a pytanko: jedziesz jakimś specjalnym programem na poprawę siły? Bo aktualnie wszedłem w 5x5 na 17tyg.... a może coś lepszego zaproponujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78
czesc wszystkim;D
cwiczylem sd3 od poczatku roku jakies 2 miesiace i przez marzec nie widzialem zadnych efektow treningu;p powiadamiam tylko ze naskok mam slaby i wybijam sie z 1 nogi:) w zasadzie po miesiacu regeneracji moge Wam pokazac moje efekty w postaci wsadow na normalnym koszu -- 3,05m. moze nie sa jakies powalajace ale staram sie by byc coraz lepszym i od czerwca zaczynam kolejny trening lecz jeszcze musze zobaczyc ktory bd najefektywniejszy:) Tutaj filmik:
<center>



Zmieniony przez - Dk360 w dniu 2011-04-22 09:13:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
A mierzyłeś wyskok przed i po treningu?

Wzrost? wiek? waga? zasięg ramion?

Za sam fakt że pakujesz na wymiarze należą się już gratulacje

Zmieniony przez - Dythican w dniu 2011-04-22 09:22:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78
wiec tak;D
wzrost 180cm
waga 65kg
wyskok przed moze nie mierzylem ale ledwo co pakowalem a teraz jak krece 360 to widze chyba lekka poprawe znaczy wyskok z naskoku mi sie poprawil bo nie moglem doskoczyc przed treningiem do obreczy a teraz lapie sie dwoma wiec poprawa jest niezla:) aha;D wiek 18 lat:) i zasieg 235cm;p dosiezny mam slaby raptem 70cm

Zmieniony przez - Dk360 w dniu 2011-04-22 09:58:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
A jak kolanka? Nie odczuwasz żadnych efektów ubocznych sd3?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

Wiecej