SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenie nóg!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Trenuje sztuki walki od 6 lat a konkretnie shotokan karate-do i startuje w zawodach World Karate Federation ale nie w tym celu pisze ten artykół mam pytanie: Jakie ćwiczenia pomogą mi wzmocnic nogi? Nie chodzi mi tu o przyrost mas ani nic w tym rodzaju , poprostu Jak mzmocnic nogi ale zarazem nie uszkadzać stawów ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkie ćwiczenia na maszynach przy urzyciu ciężarów oscylujących w granicach 70% nie będą powodowały na pewno jakichś zwyrodnień, powinieneś wykonywac kilka ćwiczeń(3-5)z większa liczba powtóżeń około 15 Jeżeli idzie o nabieranie masy to na to ma wpływ szereg żeczy i nie wystarczy tylko ćwiczyć bo ważne jest jak się to robi chodzi mi o zaangażowanie jak również systematyczność,odżywianie,wypoczynek.

Rickson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Biegi, skakanka, przysiady, etc..


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4424 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
pewnie to wiesz: biegi, pływanie, rower to najprostsze, a zarazem najlepsze i niewymagające specjalistycznego sprzętu ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skakanka jest bardzo dobra znacznie poprawia siłę jaki i koordynację rąk z nogami nie wspominam już o wytrzymałości.
Warto wydać więcej kasy na konkretną skakankę z łożyskami.
No i można jeszcze biegać po schodach ale beż żadnych ciężarów na nogach bo kolana padają.

PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do problemów ze stawami cos wiem bo juz mam problemy z kolanami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli mogę coś poradzić to przy bólach kolanowych warto dodać galaretki do diety ewentualnie można zakupić kolagen olimpu do picia. Napewno wtedy poprawi się smarowanie stawu sam jadłem galaretki ale po aferze z BSE zrezygnowałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolagen dostępny na stronie www.rsport.pl firma olimp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6043
Uważajcie na kolagen . Jest białko o dużej masie cząsteczkowej i w dużych ilościach może odłożyć się nie tam gdzie trzeba np. w wątrobie...
Jeżeli chodzi o mięśnie nóg to uważaj na przywodziciele i zginacze nóg . Nie prawidłowo ćwiczone mogą się skrócić , a wiesz chyba co to dla ciebie znaczy...

Tułam się tu i tam... najczęściej w jamce tradycyjnych
Dlaczego widząc słowa "gramatyka, ortografia, fleksja, składnia" myślisz sobie takie straszne i obraźliwe rzeczy pod moim adresem ?
http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=64429 <-- wejdź...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skoczność

Następny temat

SAMBO

WHEY premium