SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenie izolowane bez hentelka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 625

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

17

Waga

76

Wzrost

172

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 89
Witam jakiś czas temu napisałem tu temat o nierównym rozwoju mięśni i polecono mi ćwiczenia izolowane a jako iż pisałem tam że ćwiczę kalistenikę to dodam że czytam książkę Paul'a Wade'a więc zgodnie z książką nie mam zamiaru korzystać z siłowni czy właśnie z hanletków (jedynie w ostateczności) Ćwiczę niedługo i właśnie skończyłem Krok 5 Pełne Pompki. I właśnie po treningu gdzie podnosiłem się równo a ciało było idealnie pomiędzy dłońmi a łokcie prowadziłem jak najbardziej przy ciele po treningu czuję tylko prawą ręke. Lewa tak jak by nie była ćwiczona a przeczytałem o pompkach na piłce i stąd moje pytanie czy zamiast ćwiczeń izolowanych lepiej będzie wykonywać pompki na piłce (oczywiście oby dwie ręce ale jednak na lewą trochę więcej powtórzeń)? A może wyjaśni mi ktoś jak to mogę zrobić inaczej ale bez sprzętu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Warto udac sie do fizjoterapeuty.To moze byc mala asymetria, ale i zdarza sie, ze dochodzi do mocnych przykurczy na skutekwad postawy.Tegonie naprawisz izolacjami

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 89
A tak w tamtym temacie to napisałem a tu zapomniałem mam skoliozę piersiowo-lędźwiową lewostronną. Jeśli nie izolacjami to co może chociaż trochę pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Praca nad sylwetka i przywroceniem bilansu sil.Jako uzupelnienie cwiczenia wykonywane jednoracz, dbanie o symemtrie i dostosowywanie ciezaru go slabszej konczyny.Z czasem dysproporcja sie zmniejszy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 89
Ale to znaczy że mam robić te pompki na piłce z uwzględnieniem więcej powtórzeń na lewą rękę? Czy odpuścić to sobie? Byłem z tą skoliozą u lekarza specjalisty i usłyszałem tylko że wada jest znikoma i po co zapycham kolejki takimi bzdetami... ach ci polscy lekarze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę - proszę o ocenę

Następny temat

Nierówny brzuch - wina Hula Hop?

WHEY premium