SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenie Stulecia ! "Na Majkela"

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4068


Chcialem sie z wami podzielic cwiczeniem, którego pewien jestem wiekszosc z was nie zna, no może starzy wyjadacze, którzy stosując je zrobili kawał pożądnego mięcha. "Na majkela" jest ćwiczeniem prostym lecz rozwijającym wiele partii mięśni jednocześnie.
Do rzeczy... ilustracje przedstawiają fazy początkową i końcowa. Stajemy w lekkim rozkroku i pochylamy sie do przodu do momentu w ktorym tracimy rownowage, napinając sie oztro aby ją utrzymac. Tak trzymamy przez chwile i wracamy do pozycji wyjsciowej.
Powodzenia i czekam na opinie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4068
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1110
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
rozsmieszylo mnie to , wiec dam komu innemu sprzatnac %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4068
czuje zbliżający sie deszcz SOGów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2203
czemu na majkela?

Nobody is perfect, my name is nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4068
Sprawdz teledysk M.J. - smooth criminal a zobaczysz dlaczego "na majkela"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
bo jak pierrdolniesz to bedziesz wygladal jak majkel

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Brawo dla autora co za talent i ta tworczosc plastyczna to mnie inspiruje Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Boze....nie bylo mnie tydzien. Wyjechalem, a teraz ciagle tylko nad praca siedze, ale widze ze o malo co omineloby mnie cwiczenie stulecia!!
Na szczescie zagladnalem na sekundke. Bede czesciej jakos dopiero we wrzesniu a do tego czasu sporadycznie. Jak cos to ewentualnie gg.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 937
ludzie nieśmiejcie to jest bardzo dobre ćwiczenie BUAHAHAHAHAHA !!!!!!!

Wszystko co piękne rodzi sie w bólu....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. przepisów

Następny temat

Ile przetaczaliscie po klacie ??

Wiecej