SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
Witam.
Mam 15 lat. Chodzę na siłownie od 4 miesięcy 3-4 razy w tygodniu ćwicząc pomału i nie dużymi ciężarami. Dzisiaj kupiłem odżywkę HI TEC PROTEIN 2.5kg. Ma ona 80 czy 85% białka. Rozmawiałem z gościem w sklepie w którym ją kupowałem mówił że te białkowe mogę spokojnie brać w tym wieku i pomału mogę sobie ćwiczyć. Ale chciałbym jeszcze zapytać o to ekspertów. I mam nadzieje że nie będą to odpowiedzi "jesteś głupi poczekaj do 18lat" :)

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Wiek: 15

Waga: 80kg

Wzrost: 178cm

Cel cyklu: masa następnie rzeżba

stosowane już wcześniej suplementy : brak

Uprawiane inne sporty: tenis, pływanie

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: brak

przewidziane finanse na cykl: brak

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: 4 miesiące
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
jesteś głupi poczekaj do 17lat

imo ni epotrzebne, jedz i ćwicz
zaszkodzić, nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
hmmm w sumie jesteś głupi poczekaj do 18lat

A na serio to bialko bierzesz jesli mas zbraki w diecie - masz dobra diete nie musisz brac bialka.

Napewno ci nie zaszkodzi w sensownych ilosciach. Skup sie narazie na diecie i dopiero wzgledem braków dobieraj suple.

Pozdrawim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Ćwicz tylko nie tak jak większość kolegów w tym wieku, którzy patrzą tylko na to, żeby na sztandze było jak najwięcej obciążenia, zero techniki, a potem jak już coś sobie zrobią to jest płacz i zgrzytanie zębów. Powoli do przodu i wszystko będzie fajnie. Skup się na podstawach - odpowiedni trening i dieta.

A tak na serio jesteś idiotą, poczekaj do 18 lat


Zmieniony przez - G.BEST7 w dniu 2009-07-27 15:24:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
No to chyba pan w sklepie się nie mylił :P Mogę ćwiczyć dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
A fakt, czy potrzebujesz tego bialka zalezy od sposobu odzywiania i ewetualnych brakow. Masz w ogole diete? Czy lykasz bialko, jak delfin bułki?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

potem nad odżywką się zastanawiaj- ale z 99% pewnościa można powiedzieć, ze w twoim przypadku nie bedzie potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
Dzięki za ten link bardzo mi się przydał. Nie miałem diety bo nie wiedziałem co na co zamienić i jak to wszystko ułożyć. Po przeczytaniu paru tematów z twojego linku sporo się dowiedziałem. Ale skoro już kupiłem odżywkę to nie wyrzucę jej do śmietnika. Na pewno branie dodatkowo odżywki nie zaszkodzi, w końcu są tam same witaminy wspomagające rozwój ogólny. Jeszcze raz wielkie dzięki za ten link.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
Hmm w sumie to okazał się mały problem lecz jeszcze nie wiem czy w 100% bo tak jakbym miał uczulenie na białko bo po wypiciu szejka wydawało mi się że dwa rumieńce mi się zrobiły na twarzy no ale byłem po 4 godzinnej podróży więc może przemęczenie wzięło górę, muszę to sprawdzić u lekarza chyba. No ale gdyby się okazało że mam te uczulenie to to oznacza że ewidentnie nie mogę zażywać białka czy na przykład zalecane jest picie szejka 3 razy dziennie to ja piłbym jednego po siłowni albo chodząc na siłownie co 2 dzień to jeden na dwa dni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Nie masz uczulenia na białko, bo to nie możliwe, bo przecież białko znajduję się w normalnym żarciu. Możesz mieć uczulenie na jakiś składnik w nim zawarty lub na laktozę z mleka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
Można mieć uczulenie na nadmiar białka. I właśnie nie wiem jak to rozplanować... Czy brać tą odżywkę rzadziej czy w ogóle nie brać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyne przy temperaturza

Następny temat

3 opcje ktora bardziej odpowiednia.

WHEY premium