SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Ćwiczenia w domu?????

Wysłana -

Czy ćwiczenia w domu mają jakiś sens???????Np. podciąganie na drążku, pompki - będzie jakiś efekt.??Jakie są najlepsze ćwiczenia w domu??????????????????????????
Pozdrowienia!!!!!!!!!!!!!!

FiremaN998
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Oczywiscie ze maja sens, ja osobiscie polecal bym jednak zapisac sie na silownie ,ale w domu spokonie mozesz cwiczyc
Z cwiczen w "domostwie" polecam trening DOMATORA:
link: http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

"Never Give UP"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Wysłana -
Dokładnie-czytaj i pytaj

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
Wysłana -
Ja ćwiczę w zasadzie tylko w domu, a i efekty mam bardzo dobre

lucek

Zmieniony przez - lucek w dniu 2002-12-10 21:38:38
Wysłana -
ja też ćwicze prawie tylko w domu... efekty nie są rewelacyjne, bo nie mam czasu na intensywne treningi i poświęcenie większej ilości czasu, ale jakiekolwiek efekty są - widze je i czuje... ostatnio obiecałem sobie, ze zaczne porządnie ćwiczyć i powoli się rozkręcam, ale też oczywiście przede wszystkim w domu ;)
Wysłana -
Całe lata trenowałem w domu,ale trzeba mieć kontakt z rzeczywistością, bo inaczej łatwo jest popaść w MINIMALIZM.
Polecam "Bywać na salonach" czyli odwiedzac siłownie i kumpli-konfrontowac swoje efekty z ich.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
Wysłana -
Ja ćwiczę w domu od niedawna i jest dobrze, 48 w łapce po ostatnim treningu na bic było, czyli i w domowym zaciszu można nieźle się rozbudować i jak już z Luckiem kiedyś pisaliśmy, można na chama włączyć muzykę

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstron Jones!

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2002-12-10 23:19:21
Wysłana -
ojojoj kruszek - 48 w łapce w domowym zaciszu to jest coś... przynajmniej wiem, że to możliwe ;) ale ja cieszyłbym się już z 38 hihi... ale jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc kto wie... pozdroofka...
Wysłana -
Nio ale niestety sporo jest w tym sadełka, ale jak zrzucę je pewnie z 44 mi zostanie

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstron Jones!
Wysłana -
Ja w tej chwili mam dokładnie 50 raczej bez tłuszczu, tylko, że w moim przypadku ćwiczenie w domu jest trochę mało reprezentatywne dla innych ćwiczących w domu.

lucek
Wysłana -
Heh-powiedz od rauz,że masz jak Pudzian-z łóżka bliżej do siłowni niż do łazienki

Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź