SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia w domu?????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
ja tez cwicze w domu mam 2 sztangi (prosta lamana ) lawke regulowana 4 gryfiki i ponad 100 kg odwaznikow ,uwazam ze trening w domu jest bardzo dobry dla poczatkujych , ja zaczynalem na silowni i czlowiek widzac silniejszych chce sie popisac i uczy sie zlych nawykow ale ostatnio mysle nad powrotem na silke tylko musze troche wrocic do normy po b.dlugiej przerwie

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17777
Zgodzę sie w 100%. Idziesz na siłkę. Patrzysz! KAFARY!!!! No i biiwerzesz koks. Tak jest prawie zawsze. jaki morał z bajki? Trzeba pakowac w domu!

Znów zaczałem pakować i... rosnę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nie wychodźcie zdomu, bo koks czai się wszędzie

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17777
Ja juz od roku nie wychodze i nie przedlądam sie w lustrze he he bo.... (jak powiedział Michaił) - koks czai sie wszędzie!
Mówię wam nie wychodżcie z domu bo pod klatkami stoją kolesie ze strzykawkami i jak tylko wychylisz gowę to wstrzykują!

Znów zaczałem pakować i... rosnę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Kurcze nawet wyboru nam nie dają! Ja całe szczęście jestem taki wysoki że nie sięgają gdzie trzeba... a niżej, to już inna sprawa

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstron Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17777
A Ciekawe jak by sobie w policzki albo w wargę koksa wstrzykiwał... trzeba spróbować. Co ty na to Kruszek?

Znów zaczałem pakować i... rosnę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Wolałbym w pewne miejsca od spodu...

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstron Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17777
he he w nos????
a tak powaznie to mam kumpla co ma kupla i takie tam ble ble bel (ale znam kolesia z widzenia) to sobie walnał z obmki w siusiaka. miał przez 4-5 dni(dokładnie nie pamiętam) spuchniętego i całego czerwonego. Bolało go to niemiłosiernie. Siusiak jaki był taki został tyle tylko ze miał kłopoty ze wzwodem bo cos tam sobie uszkodził jak zastrzyk robił. Ale podobnmo po 1,5 miesiącu wrócilo mu do normy wszystko i ma panienkę która jest mu wierna na maxa więc chyab jest sprawny!
No i po co to mu było? zaznaczma ze nie sikał przez 3 dni wogóle. he he
Pozdrawiam


Znów zaczałem pakować i... rosnę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2
Jakie ćwiczenia polecacacie na brzuchu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mozna przybyc 5 cm ??

Następny temat

Robimy posta z planami treningowymi. Za plan sog.

Wiecej