SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia w domu?????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17777
Ja od jakiegoś czasu ćwiczę w domu. Kupiłem sobie sztangę i 80 kg chromowanych slicznych pięciokilowych cięzarków. Mówię wam. Ślicznie to wygląda. No i stało to tak z 1,5 roku az w końcu miałem sprzedać. Ale zaczałem znów trenowac (bo kupiłem trzy kilo białka z OVOPOLU) no i do miesiąca znów przerzucam żelastwo. Wolę trenowac w domu niz na siłce bo tą kasę co wydam na Swiłownie to zainwestuję w odżywki. Nie mam wyciągów. No i to mnie boli najbardziej. No ale jakos idzie!
Zjadłem prawie juz te 3 kilo i widać efekty. Spadło mi z brzucha, pełniejsze ręce, i barki. Jak zrobię sobie ławkę to zaczne pożadne robic kaltę. Teraz niestety jade na sTołkach.
Nóg nie robię bo mam jakąs powazną kontuzję w kolanie juz od 0,5 roku.
Pozdrawiam

Znów zaczałem pakować i... rosnę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawie zgadłeś Michaił

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18213
Zdradź nam Lucek jaki masz sprzet, wogole co najlepiej kupic bo ja również kompletuje sobie troszke sprzetu. Siłownia narazie odpada, wiec kupilem sobie hantle i drążek do podciagania, dalej w kolejności mam zamiar zaopatrzyć się w ławeczke (pozioma bez regulacji), sztange i osobno stojaki do sztangi, tak by mozna je bylo wykorzystać i do wyciskania leżąc, i do przysiadów. Co o tym myślicie? Moim zdaniem to jest takie minimum dzięki któremu będę mógł przećwiczyć wszystkie partie mięśniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja tam mam sztangę prostą, łamaną, 4 małe gryfiki, 92.5 kilo różnych ciężarków i ławeczkę. To mi w zupełności wystarczy. Jednak zastanawiam się teraz nad kupnem stojaka do sztangi bo potrafię nad głowę zarzucić tylko 85 kilo a powiniennem robić przysiady z ciężarem około 100 kilo bo niedługo zaczynam plan na siłę. Zgadnijcie co ostatnio mama mi kupiła na gwiazdora?

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstron Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17777
wibrator? hehe

Znów zaczałem pakować i... rosnę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
HEhe ty świniaku , kupiła mi tależe do sztangi, tylko na całe szczęście nie schowała ich pod poduchę

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstron Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lin przyjacielu - obawiam się, że moje porady na nic się zdadzą, z przyczyn, których nie wymienie ale są łatwe do domyślenia - wolałbym nie opisywać swojego całego sprzętu, bo i tak na forum mam u niektórych opinię nie kolesia nie z tej bajki a dokładny opis mógłby to tylko pogłębić
Pozdrowienia

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18213
e tam, chyba nie przejmujesz sie opiniami innych. Powiec mi tylko co myslisz o moich planowanych zakupach, oczywiscie chetnie poslucham rowniez propozycji osob ktore mialy podobny problem Moze napiszecie jakies plany treningowe, w ktorych sa wykorzystane hantle, laweczka i drazek do podciagania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podstawa to ławka- lepsza byłaby z regoolacją, szkoda, że nie masz wyciągu - ja bardzo lubię wyciągi a szczególnie bramę.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18213
Chcę inwestować w wolne ciężary, ponieważ zależy mi głównie na sile i w drugiej kolejności na masie. Planuje tak pociągnąć do września przyszłego roku. W tym czasie chcę się skoncentrować na diecie i bardzo delikatnej suplementacji. Trzymajcie kciuki za moje meble że nie wspomne o sąsiadach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mozna przybyc 5 cm ??

Następny temat

Robimy posta z planami treningowymi. Za plan sog.

Wiecej