SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia uzupełniające do treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Witam,
ćwiczę treningiem Oliviera Lafaya bez obciążenia, i chciałbym wykonywać ćwiczenia uzupełniające z hantlami po treningu głownym.
Moglibyście mi pomóc w doborze obwodu?

Nie wiem czy coś takiego jest ok:
Wykroki
Rozpiętki
Wiosłowanie
Unoszenie bokiem
Uginanie w podporze
Wyciskanie francuskie

I taki obwód razy 3?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Po co ci to, masz plan to nim ćwicz - nic więcej bo mięśnie nie będą miały czasu na regenracje.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Ok, a jakbym ulozyl trening samymi hantlami to jak moglby wygladac?

A:
Wykroki
Wioslowanie
Wyciskanie
Unoszenie bokiem
Uginanie mlotkowo
Francuz

B:
<nie wiem co na nogi>
Podciaganie
Dipsy
Wyciskanie siedzac
Uginanie
Pompki w podporze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Albo robisz trening Lafaya albo coś innego, nie kombinuj bo nie będzie efektów, nie zmieniaj często bo nie będziesz wiedział co na ciebie działa...


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Rozumiem ale odzyskalem hantle i chyba nimi wole cwiczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zrób sobie trening dla początkujących Mawashiego albo dalej ćwicz tym Oliviera Lafaya potem sobie zrób jakieś lekkie FBW.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Ile to ma trwać? I dlaczego? Ćwiczę tak od 2 miesięcy chyba już.
dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ćwicz do kiedy są efekty a potem zmieniaj...


Pzdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny , poprawki

Następny temat

Mój trening na mase , prosze o opinie.

WHEY premium