SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia samymi hantlami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 950
Witam wszystkich!
Mam 17 lat 189 cm wzrostu i ważę 85 kg. Chciałbym zasiegnąć rady specjalistów czy jest sens kupić 2 x hantle domyos 10 kg żeliwną czy może bitumiczną 2 x 15 kg??
Oraz czy zrobię jakiekolwiek mięśnie samymi hantelkami. Kupiłbym jeszcze jakąś ławkę i sztange ale to dopiero może w wakacje jak jakąś kasę większą podłape bo na razie to biednie. Wiem, że samymi hantlami nie zrobię z siebie kulturysty z 60 cm w bicu ale chciałem zacząć ćwiczyć żeby się nie zapuścić z masą.
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
samymi hantlami niewiele zdziałasz, lepiej ćwiczyć z ciężarem własnego ciałą pompki brzuszki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776824
Z samymi hantlami jesteś w stanie zrobić już sensowny trening. Jednak co ważne musisz mieć te hantle regulowane i dość sporo obciążenia. Możesz z hantlami zrobić wszystko przysiady, martwy ciąg, wyciskania. Wszystko zrobisz ale musisz mieć trochę ciężaru i regulację.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ja zaczynałem od dwóch hantli 2x20 kg jakiejś super sylwetki nie zrobiłem, wiadomo odżywianie nie było jakieś super wtedy.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 950
anubis84
Ja zaczynałem od dwóch hantli 2x20 kg jakiejś super sylwetki nie zrobiłem, wiadomo odżywianie nie było jakieś super wtedy.


No spoko ja nie zamierzam wcale robic jakiś 6 paków tylko troszke przypakować tak delikatnie. Czyli lepsze te 2 x 20 kg bitumiczne??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
zależy jakie masz cele na przyszłość czy będziesz chciał to rozbudować jak tak to żeliwne kup.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Samymi hantlami też na pewno zbudujesz trochę masy mięśniowej, kwestia odpowiedniego planu.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 950
No to kupie na razie 2 x 10 kg żeliwne a potem jak uzbieram troszkę pieniędzy to kupie obciążenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 950
Dziękuję wszystkim za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
luckY48
No to kupie na razie 2 x 10 kg żeliwne a potem jak uzbieram troszkę pieniędzy to kupie obciążenia.


To jakieś fbw co drugi dzień na początek polecam.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776824
Tylko postaraj się dokupić krążki o różnej wadze jeśli to możliwe żebyś miał możliwość jakiejś regulacji obciążenia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW dla zupełnie początkującego

WHEY premium