SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

Ćwiczenia pod sztuki walki

Wysłana -
Witam. Przepraszam jeśli takie tematy już były. Chciałbym zapytać o ćwiczenia pod MMA z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała. Przed zawodami robię 10 jednostek treningowych w tym 3 razy siłę, ale nie chce robić typowej siłowni. 5 treningów plus 2 razy bieganie plus 3 razy siła. Aktualnie myślę o tym treningu 5 podciagniec, 10 pompek, 15 przysiadow i myślę czy dodać do tego 20 brzuszków i taki obwód robić przez 30 minut. Nie znam nazw tych treningów. Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc to będę wdzięczny. Proszę o podanie dokładnych ćwiczeń, a nie skrótów literowych. Pozdrawian serdecznie!

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Podciągnięcia i przysiady jak najbardziej mogą zostać. Zamiast brzuszków i pompek zrób burpees, które porządnie Cie zajedzie.

A ćwiczeń, które możesz wypróbować jest multum. Czasem warto wpleść w obwody sprinty, podbiegi, toes to bar, pompki ale na poręczach lub kółkach gimnastycznych, pompki na rękach...itd.
Wysłana -
juniorr123
...5 podciagniec, 10 pompek, 15 przysiadow i myślę czy dodać do tego 20 brzuszków i taki obwód robić przez 30 minut...
Ogólnie ćwiczenia dobre. Tak jak pisze ronie220, burpees można wpleść.
Chciałem tylko zwrócić uwagę, że nie ma potrzeby robić takiego obwodu przez 30 minut. Po co? Radziłbym wykonywać go przez 5 minut jeśli tyle trwa runda w MMA. Później przerwa, także tyle co przerwa między rundami (jeśli nie ma przerwy w MMA to 1-2 minuty). I takich rund możesz zrobić 6, co da Ci 30 minut.
Wysłana -
Może ktoś podać kilka ćwiczeń i jakimi innymi metodami można je wykonywać,czy z jakimiś przerwami czy seriami. Moze jakieś z workiem bułgarskim?
Wysłana -
Zwykle pompki zostaw koniecznie, ale eksplosywne, np na piesciach.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź