SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia pod sztuki walki

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
Witam. Przepraszam jeśli takie tematy już były. Chciałbym zapytać o ćwiczenia pod MMA z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała. Przed zawodami robię 10 jednostek treningowych w tym 3 razy siłę, ale nie chce robić typowej siłowni. 5 treningów plus 2 razy bieganie plus 3 razy siła. Aktualnie myślę o tym treningu 5 podciagniec, 10 pompek, 15 przysiadow i myślę czy dodać do tego 20 brzuszków i taki obwód robić przez 30 minut. Nie znam nazw tych treningów. Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc to będę wdzięczny. Proszę o podanie dokładnych ćwiczeń, a nie skrótów literowych. Pozdrawian serdecznie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347352
Podciągnięcia i przysiady jak najbardziej mogą zostać. Zamiast brzuszków i pompek zrób burpees, które porządnie Cie zajedzie.

A ćwiczeń, które możesz wypróbować jest multum. Czasem warto wpleść w obwody sprinty, podbiegi, toes to bar, pompki ale na poręczach lub kółkach gimnastycznych, pompki na rękach...itd.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juniorr123
...5 podciagniec, 10 pompek, 15 przysiadow i myślę czy dodać do tego 20 brzuszków i taki obwód robić przez 30 minut...
Ogólnie ćwiczenia dobre. Tak jak pisze ronie220, burpees można wpleść.
Chciałem tylko zwrócić uwagę, że nie ma potrzeby robić takiego obwodu przez 30 minut. Po co? Radziłbym wykonywać go przez 5 minut jeśli tyle trwa runda w MMA. Później przerwa, także tyle co przerwa między rundami (jeśli nie ma przerwy w MMA to 1-2 minuty). I takich rund możesz zrobić 6, co da Ci 30 minut.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
Może ktoś podać kilka ćwiczeń i jakimi innymi metodami można je wykonywać,czy z jakimiś przerwami czy seriami. Moze jakieś z workiem bułgarskim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 278 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11732
Zwykle pompki zostaw koniecznie, ale eksplosywne, np na piesciach.

dzienniczek - rower, bieganie, pływanie, kalistenika i inne

http://www.sfd.pl/DT_Struc__crossfit,_rower,_bieganie-t1121315.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*KONKURS* Podciągnij się po nagrodę !

Następny temat

Crossfit Games 2016

Wiecej