SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia ogólnorozwojowe w treningach bokserskich.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 106791

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog

You best protect ya neck'
GG - 1782281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 130 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3893
SOG

Bardzo kompletne opracowanie a takich najbardziej na sfd brakuje.
Super!!!

H C H T X C czyli

Hard Core
Hard Tail
Cross Country

H C H T X C czyli

Hard Core
Hard Tail
Cross Country

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 179
sog :)

'Robię to, czego by nie robił nikt,gdyby robił to, co ja robię.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No kompleksowa gigant wskazowka ja sostac super bokserem .Nie umiem tyh sagow wysylac ale ci sie nalezy za to ze odzszukales taki kozak artykul pozdrawiam


Kohame ten sport{sztuki walki}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WitaM !!!
Mam pytanie : Jak prawidłowo wykonywać bieg bokserski? Opiszcie co i jak należy robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2905
Wyprowadzasz lewy prosty i podnosisz do góry prawe kolano w tym czasie. I na odwrót prawy prosty-lewe kolano, i tak na przemian. Uważaj żeby prawa ręka była przy szczęce a lewy bark zakrywal szczekę podczas tej pracy wyprowadzania ciosu lewego no i na odwrót. Ale to ktoś musi ci pokazać bo tak się nie nauczysz przez neta.

"Tańczę jak motyl i kłuję jak pszczoła"
Zobaczcie i ocencie też moją stronkę ze śmiesznymi rzeczami jeśli chcecie poprawić sobie humor:
http://sooro.w.interia.pl 

"Tańczę jak motyl i kłuję jak pszczoła"
Zobaczcie i ocencie też moją stronkę ze śmiesznymi rzeczami jeśli chcecie poprawić sobie humor:
http://sooro.w.interia.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1124
szkoda że niemożna tego tak dokładnie opisać żeby wykonać to poprawnie bo też bym chciał wiedzieć a napeno niebędzie miał mi kto pokazać przydał by sie jakiś film instuktażowy ale wiem że coś takiego ciężko zdobyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 603
podzielam powyższe opinie
pozdrawiam

"Always do, what you're afraid to do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
sok for you

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1118
do b1n10.bieg bokserski,zeby byl prawidlowy to trzeba przede wszystkim pamietac o kolanach ,ktore powinny byc wasko i wysoko unoszone,stopy analogicznie rowniez nie moga miec szerokiego rozstawu aby zachowac rownowage.mozemy rekoma pracowac jak w boksie czyli ciosy proste,sierpowe i te bite z dolu ale tak asymetrycznie aby lewa reka z prawa noga,i na odwrot.nie na tzw.misia. jak sie opanuje podstawowy bieg.b.to mozemy potem uatrakcyjnic poprzez prace jedna reka drruga w gardzie,kombinacje roznych ciosow,obracanie wokol wlasnej osi,przyspieszenia i zmiany tempa. no i broda nisko.pracujac rundowo w ten sposob z przyspieszeniami mozemy ksztaltowac wytrzymalosc,krotko intensywnie:wytrzymalosc szybkosciowa,z lekkimi hantlami wytrzymalosc silowa ukierunkowana.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co jest lepsze Zapasy, Sambo czy BJJ ?

Następny temat

trening siłowy boksera

WHEY premium