SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na triceps w celu zwiększenia siły rzutu (koszykówka)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 199
Witam

Trenuje koszykówkę i chciałbym zwiększyć siłę rzutu ponieważ przy rzutach za 3 punkty muszę rzucać, jak to się mówi "spod jaj"

Na razie nie mam sprzętu ale to się zmieni w przeciągu tygodnia może dwóch. Planuje kupić ławkę do ćwiczeń + modlitewnik, dwie hantelki, gryf z obciążeniem.

Moje pytanie: jak mogę ćwiczyć na razie bez sprzętu.

Gdy kupię sprzęt mam oczywiście zamiar ćwiczyć większą ilość partii mięśni ale do tego czasu po prostu chcę chociaż troszkę zwiększyć tą moc.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 199
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
ja bym proponował na zmiane pompi tyłem i pompki na poręczach, czyli np. pon pompki odwrotne, sroda poręcze, piatek odwrotne, potem pn porecze, sr odwrotne, pt porecze 3xmax
u mnie siła rzutu poszła w górę, + reszta ciała oczywiście

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Widać że nie masz pojęcia jak się generuje siłę rzutu i akurat triceps to jest to ostatnie ogniwo (to nawet nie jest ogniwo) i jego ćwiczeni c***a ci da.
Jeżeli rzeczywiście chcesz mieć mocny rzut to proponuje wykonywać dwa ćwiczenia rwanie i podrzut hantli lub sztangi.
Jak nie masz dostępu do sprzętu pozostają ci trzy ćwiczenia pompki i podciąganie z klaśnięciem oraz przysiady wyskoczne.

Zmieniony przez - Freed85 w dniu 2011-05-06 23:38:13

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
uwazam jak Freed jesli nie masz sprzetu to przysiady z wyskokiem, dobre sa wykroki z wyskokiem, pylo pompki-wasko i szeroko, drazek jak dasz rade to z klasnieciem ja tam sie skupiam tu na dokladaniu ciezaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
ja tylko pisze co mi pomaga, pozatym grajac, na treningach oddaje się dużo rzutów, a 2 seria na maksa w zupełności wystarczą, chyba że grasz raz na tydzień to czemu nie

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 199
Ok, dzięki wszystkim za wypowiedzi. kuubaz wypróbuję twoją metodę bo jeśli tobie pomogła to powinna i mi pomóc. SOG dla ciebie, mam nadzieje że wbił.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
dzięki, 3x w tygodniu powinno wystarczyć, pozatym dużo rzucaj i będzie dobrze ;)

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 199
Ok, jeszcze raz wielkie dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Górne partie ciała

Następny temat

pompki

WHEY premium