SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na redukcję

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Aeroby po treningu. 15 minut na początek. Ale tu problemem jest dieta. Jesz tyle co ja, a ważysz ponad 2 razy tyle. Wieku porównywać nie będę. To jest głodówka, która zamiast przyspieszyć efekty zapewni Ci problemy metaboliczne i efekt jojo. Poza tym pasztety i szynki to nie sa zdrowe produkty. Za dużo chleba, bułki całkowicie do eliminacji.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14630
A wystarczy dojść do 30 min rowerka? Bo szczerze mówiąc trudno mi przesiadywac po 2 godziny na siłowni :). Co do diety bardzo ciężko mi się odnieść. Generalnie staram się by była dobra (pod względem jakości produktów) a jeśli chodzi o ilości i przepisy to generalnie chodzę do pani dietetyk więc nie jest to jakby mój pomysł. Czy faktycznie jest to tak mało? Czy może ona nie uwzględnia treningów i dlatego tyle? Możesz coś doradzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tak, zmienić dietetyka. Jak dwie godziny na siłowni? Ile czasu na trening siłowy 40 minut? Dla prostego FBW w zupełności wystarczy.

Aerobów nie ciągniemy w nieskończoność. Można je zmienić na interwały później, bo podejrzeam, ze teraz kondycyjnie, przy tej masie nie dał byś rady.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14630
Tak za interwaly podziękuję :D!! U mnie wystarczy średnia prędkość jazdy by miec tętno 150 (wg pulsometru na rowerku, bo ile rzeczywiście to nie wiem). Co do zmiany dietetyka raczej odpada, ma świetne opinie w mieście, gdzie reszta nie jest zbyt dobrze oceniana, a dodatkowo mam "pakiet" do lipca więc bym musiał się z nią jakoś dogadać. Chociaż jedząc w taki sposób raczej nie bywam głodny itd. A co do tego czasu na siłowni to mi zajmuje z 20 min rowerka około 1 godz i 20 minut licząc z przebieraniem się i prysznicem , a nie chce zwiększać do 2 godz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak będziesz tak jadł do lipca, to wróże jojo i rozwalone hormony.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14630
To co generalnie powinno być zmienione w ramach tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347356
Dietetyk pewnie ma dużo dobrych opinii bo ludzie chudną i Ty również na tej diecie schudniesz. Tylko pytanie jakim kosztem....

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347356
Drakopsy
To co generalnie powinno być zmienione w ramach tego?



Białko podbij do 180-200g, węglowodany do 300 w dni wolne i 350g w dni treningowe, tłuszcz w granicach 80-90g.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14630
Białko myślę, że problemem nie będzie. Jak mnie łapie głód to sobie robię shake'a białkowego, to ma gdzieś ok +21g białka. Węglowodany może być gorzej. Ja i tak jak mniej ryżu np niż jest w przepisach, bo po prostu nie daje rady :/. Z badań też mi wyszło, że moje bmr jest w granicy 2587 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347356
A kto Ci każe jeść tylko ryż ? Masz pieczywo, makarony, kasze, ziemniaki, owoce...

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

'Gruby' problem

Wiecej