SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na pracę nóg

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51806
Mam problem z usztywnianiem sie nóg w czasie walki. Dopóki jestem luźny, walczę na śródstopiu - wszystko jest w porządku, ale po mniej więcej dwóch minutach walki staje na całej stopie i robię się przeraźliwie wolny. Poszukuje ćwiczeń, które temu będą zapobiegać, przy czym bieganie odpada, bo po bieganiu bolą mnie kolana. Próbuje skakankę, ale na razie nie ma rezultatów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51806
Przepraszam, nie mam Alzheimera i nie zamieszczam drugi raz tego samego tematu. Próbowałem zamiescić całkiem inny, a z jakiegoś powodu pojawił się ten.
KrzyśK
Mam problem z usztywnianiem sie nóg w czasie walki. Dopóki jestem luźny, walczę na śródstopiu - wszystko jest w porządku, ale po mniej więcej dwóch minutach walki staje na całej stopie i robię się przeraźliwie wolny. Poszukuje ćwiczeń, które temu będą zapobiegać, przy czym bieganie odpada, bo po bieganiu bolą mnie kolana. Próbuje skakankę, ale na razie nie ma rezultatów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań dotyczących MMA - Treningów na worku

Wiecej