SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na mięśnie brzucha. Jakie są najlepsze. Mój przykład !

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
Witam. Od początku roku zacząłem biegać co drugi dzień i mam dietę. Chciałbym zacząć ćwiczyć brzuch lecz nie wiem które ćwiczenia po ile powtórzeń i ile serii dają mi efekt widocznego i mocnego sześciopaka.
Tutaj znalazłem coś takiego ale nie wiem czy będzie to dobre...







Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
Na razie robię tak (wczoraj zacząłem :D)

1.Brzuszki krótkie 50 razy
2.Leżenie na plecach i przyciąganie nóg do klatki piersiowej i wyprost (cały czas w powietrzu) 25 razy
3.Brzuszki te skrętem (lewy łokieć do prawego kolana i prawy łokieć do lewego kolana) 50 razy
4.Wypchnięcie nóg do góry leżąc na plecach też cały czas nogi w powietrzu 25 razy
5.Brzuszki z rowerkiem 50 razy
6.Brzuszki krótkie 30 szybkich
7.Pozycja jak do brzuszków tylko dotykanie ręką kostki na zmianę 50 razy

I tak 3 serie między tym od 15-30 sekund przerwy

Zwiększać to ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
no abs jest w miare dobry ale jeśli chcesz mieć dobry sześciopak to najlepszy jest drążek:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
najlepsza jest dieta
A i abs2 jak dla mnie lepsze .

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
no dieta to wiadomo bo żeby sześciopak był widoczny dobrze to poziom tłuszczu powinien być na poziomie 9 procent:D ale jeśli komuś zależy na prawdziwych i solidnych mięśniach brzucha to abs tu dużo nie da tylko różne ćwiczenia na drążku z obciążeniem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
w tym wieku raczej z obciazeniem nie bedziemy nic polecac.
abs od biedy moze byc dodatkowo izometryczne i styknie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
a no fakt wiek 14 lat to nie ma co szaleć:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ale nie dla zaawansowanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
Okey. Dzięki. Mam jeszcze pytanko czy dało by się robić te ćwiczenia bez drążka na razie bo nie mam gdzie go zamontować i chwilowo brak kasy :/.
Oraz jakich produktów unikać żeby szybciej spalić tkankę tłuszczową (niby dietę mam ale jadam ciemny chleb z szynka, jajecznice, jogurt naturalny z makaronem, jogurt naturajny z platkami kukurydzianymi i bananem zmiksowanym, pol twarógu poltlustego z 2 bananami zmiksowany, ryz z jabłkiem, ryż z piersią z kurczaka no i domowe obiady niestety muszę jeść) to są posiłki które ja jadam. Macie jakieś pomysły na posiłki do diety redukcyjnej to proszę pisać i najlepiej pory jadania. Oraz prosiłbym o ocenę moich posiłków i powiedzenie które jeść rano, po południu do treningu i po treningu i wieczorem ;)


Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
w tym wieku unikaj slodyczy, fast foodow, kolorowych napoi i wysoko przetworzonej zywnosci.
stosuj 10 wskazowek zwyieniowych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 422
Wysoko przetworzona żywność czyli? Sorki ale tego nie wiem co masz na myśli :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, a wzrost

Następny temat

Dawkowanie kreatyny i gainera.

Wiecej