SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia bez sprzętu.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3992
Witam wszystkich zainteresowanych,mam pytanie tzn.chciałbym zacząć ćwiczyć,jednak nie mam sprzętu póki co.
Na razie chodzi mi o brzuch i nogi. Widziałem filmiki na YouTube np.P4P m.in.brzuch i nogi. Chciałbym się zapytać czy takie treningi dałyby efekty. Jeżeli znacie co innego inne filmiki itp. moglibyście dać linka. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Początkujący225
A ruch do góry szybko czy też powoli?


do góry z pomocą np z podskoku i się skupiasz na fazie ekscentrycznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

paragraf II trening i tam masz trening siłowy w domu
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3992
Dziękuję za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Warto też rozważyć , zapotarzyć się w sprzęt czasem niewielkim kosztem (2 hantelki , drążek do podciągania , gumy) można znacznie zwiększyć możliwości treningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3992
Mam gumy z Decathlon'a drążka nie dam rady,bo ściana za słaba. Planuję zakup zestawu że strony Hop Sport Premium 52 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Szkoda drążka bo bardzo fajnie można na nim poćwiczyć a kosztuje niewiele, w futrynie w drzwiach również nie da rady ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3992
Niestety nie,w podwórku jest trzepak ale strasznie nie wygodnie się na nim ćwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Trzepak może mieć za duży obwód oraz dolna rama przeszkadzać w tym żeby wykonywać je optymalnie a i tej porze roku to w ogóle ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie sprawdzi się niestety taka forma 'sprzętu'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3992
Jak teraz biegam wokół jeziora to jest plaża na plaży są takie bramki. Dziś spróbowałem się podciągnąć i 3 razy i pewnie źle nie mam siły się podciągnąć ale trzymanie jest okej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No to trzeba nad tym popracować , jak często biegasz w tygodniu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] by da_fitek czyli Road To Aesthetics

Następny temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW - ile potrzeba?

WHEY premium