SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia a efektywność

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://wdziek.info/readarticle.php?article_id=66&comments_page=12

Robie te ćwiczenia dłuższy okres, dodatkowo jestem na diecie, kręce 1 h areoby i ostatnio zacząłem robic HIIT. Najbardziej zalezy mi na wyszczuplenie ud,jestem endomorfikiem. Przez miesiąc około 2 cm zeszło, ale pytanie czy te ćwiczenia przyczyniły się w jakimkolwiek stopniu do tego czy jest to zasługa diety i areobów? Szczerze powiedziawszy nie chce mi się ich robic są bardzo nużące, ale z drugiej strony jeżeli je odstawie, a za kolejny miesiac nie spadną kolejne 2 cm to sie wqur... ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta jest dobra. Pytam tylko czy wg. was (a chyba znacie sie na tym lepiej) te ćwiczenia są konieczne? Czy taki sam efekt bedzie na samych areobach/cardio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Ja polecam Diete i zwykłe aeroby po min, 35minut, 2-3x w tygodniu, mocno ubrany;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok dzieki za opinie. A ktos jeszcze dorzuci swoją?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie sa konieczne
wolalbym czas ktory trzeba je robi przeznaczyc na aeroby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie

Następny temat

###DZIENNIK### Kudy/masa

WHEY premium