SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 178
Witam jakie treningi oraz ćwiczenia mogę wykonywać w domu pod sw? niestety nie mam dostępu do klubu a chce zacząć ćwiczyc mam dostęp również do siłowni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Skakanka, bieganie, pompki, trening brzucha, podciąganie na drążku. Ale przede wszystkim bieganie i trening wydolnościowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
przysiad ze sztanga
podciaganie
plank
pompki w wyskokiem
pompki z klasnieciem
wyciskanie sztangi z za glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
SzK
Skakanka, bieganie, pompki, trening brzucha, podciąganie na drążku. Ale przede wszystkim bieganie i trening wydolnościowy.


rowniez nalezy dodac cwiczenia na barki i pomogą tez pompki odwrotne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Autorze, skup się na wydolności (kondycji). To jest najważniejsze w większości sportów walki. Oczywiście pomijając technikę, ale tego bez trenera ciężko się nauczyć. A jak biegać? Najpierw powoli długie dystanse. Po jakimś czasie jak osiągniesz stosunkowo dobry poziom, to możesz wrzucić tzw. interwały.

Aaa, teraz zauważyłem, że masz dostęp do siłowni. No to poza zwykłym bieganiem możesz dorzucić tzw. obwody na siłowni. Ale najlepiej będzie zacząć treningi w klubie. Ja np. do najbliższego mam 20 km. I tak sobie dojeżdżam dzień w dzień 5 razy w tygodniu. Ale mam szczęści trenować z jednym z najlepszych trenerów w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
SzK
Autorze, skup się na wydolności (kondycji). To jest najważniejsze w większości sportów walki. Oczywiście pomijając technikę, ale tego bez trenera ciężko się nauczyć. A jak biegać? Najpierw powoli długie dystanse. Po jakimś czasie jak osiągniesz stosunkowo dobry poziom, to możesz wrzucić tzw. interwały.


Ile masz na myśli długie dystanse, km?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Jak spokojnie będziesz robił 10 km bez większego zmęczenia to czas na wrzucenie interwałów. Dla większości osób te 10 km to ok. 60 min ciągłego biegu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki trening ogólnorowzojowy dla boksera

Wiecej