SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1480

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2316
mam pytanie jaki jest lepszy rozkład treningów 3 razy w tyg siłowy i 2 razy areo , czy 4 razy w tyg siłowy i po nim areoby.
Oczywiście pod kontem redukcji ( wiadomo , ze dieta jest najwazniejsza) ale z tymi treningami to nie wiem co lepsze
może wkleiłby ktos jakieś przykładowe treningi dla osoby średnio zawansowanej

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Oba. Pytanie tylko który bardziej pasuje pod twój dostepny czas.

Treningi uzyskasz pod konkrenty dla ciebie plan redukcjyjny po załozeniu swojego tematu, gdzie będziesz norlmalnie prowadzona jak inne dziewczyny.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2316
a w tym temacie nie moge czegos takiego uzyskac intersuje mnie tylko trening

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
4. Jeżeli mamy ci pomoc napisz wyraźnie czego oczekujesz i podaj nam podstawowe informacje o sobie - pkt 4 w regulaminie

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Przykładowym treningiem jest FBW z artykułu Obliques "Odchudzanie łopatologicznie..". Popatrz do dzienników innych kobiet, zobacz jakie mają treningi. One nie są zalecane losowo, tylko uwzględnione są predyspozycje osoby trenującej.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2316
no tak moge trenować 4/ 5 razy w tygodniu czas napewno znajde
nie jestem początkujące wiec ćwiczenia mogą być takie dla średnio zaawansowanych , kondycja jest ok moge biegac 50 minut do godziny na biezni
wzrost 175 waga to gdzieś tak z 64 ale tłuszczu jest

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2316
czyli nikt mi nie pomoże ???!!!!!!!!!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Na takie pytanie odpowiedzą ci w 'Dziale treningów dla zaawansowanych' lub 'początkujących'.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co wybrać siłownia/ fitness/ sztuki walki

Następny temat

777 Redukcja . ocena i porady ;)

WHEY premium