SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_metanabol_

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
Panowie zwracam sie do was z prosba, chse wziasc swoj pierwszy cykl z mietka. co do ilosci to myslalem o okolo 50-60 tabs., chodz w archiwum znalazlem kilku szalencow co zaczynali od 100! no wlasnie ale nie dokonca wiem jak to wziacs moze 12321. dlatego prosze o pomoc

waze 71 kg, 181 cm i mam 20 lat

...pozdrawiam...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=29637&forum_id=14&t_orig=7741&forum_title=Doping&M=Fałsz&S=Prawda

jak dla mnie to jesteś trochę za mały na mieczesława

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
dzieki za ten link, ale mam jeszcze jedno pytanko. Acid pisze zeby brac 3-3-3-2 nie znam sie bardzo ale to troche dziwny cykl... w archiwum czesciej sie spotkalem z np 2332

co sadzisz?

...pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
To po prostu dwie teorie - jedna zakłada cykl diamentowy
(od małych do dużych i z powrotem do małych) druga - od początku używana dawka potem zejście. Nie ma dużej różnicy.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca+wino+propinicum

Następny temat

Clenbuterol + alkohol

Wiecej