SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

___JAK NAJLEPIEJ W SIEBIE ZAINWESTOWAĆ___?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od pewnego czasu dreczy mnie pewien problem - jakie srodki zakupic aby efekty byly jak najlepsze. Chodzi mi m.in o to jaka kreatyna i odzywka bedzie dobra za kwote 200zl.?
Patrzac na dyskusje z forum o KREATYNIE & ODZYWKACH - zglupialem zupelnie - nie wiem co jest godne uwagi - dlatego PROSZE O POMOC - (bedzie to moja pierwsza "kuracja" takimi srodkami nigdy wczesniej tego nie stosowalem, dlatego tez chce aby wypadlo to jak najlepiej.)kasa tylko 200zl :( ale dobre i to .,.

-THX SO MUCH -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na poczatku przepraszam MISIOSZA za przejezyczenie i mam kolejne pytanko do PITOSA!!! - ZROBILES NA DIECIE 12KG - daj mi przepis na nia a beda Cie wyslawialy ludy swiata - czyzby DIETA cud (ale na wzrosta masy) ???? zobaczymy !

z pozdrowieniami od redakcji FLEXA - HORUS_20 ) hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Witam
200 zeta to wystarczajaco na raz ;] , po pierwsze kup kreatyne (w tabletkach lub w proszku , jak wolisz .Ja osobiscie wole w tabletkach , lepiej dawkowac) no i ocywiscie na rozrost miesni potrebne jest bialko , najlepiej z serwatki
Jak by cos to pytaj (polecam Hi Teca , lub Olimpu)


Pozdrawiam ceo

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
200zl powiadasz hmmm niezaduzo. kup sobie kreatyne prolabu 300g jest za 74zl chyba teraz +hmb ultimate nutrition za 99zl a za 25 zl dokup do tego glukoze i bedzie ok


and the future is coming
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo zamiast hmb kup sobie gainera, na pierwszy raz kazdy powinnien sobie zapodac gainera
kup se jakis belt w stylu mass gain hiteca , tanie ale na pierwszy raz ok
kreatyna prolabu 300gram+massgain = zadowolenie z bycia pakerem)) hehe


and the future is coming
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1799
Witam
Zgadzam sie z diołkiem
Na pierwszy raz zafunduj sobie gainera
Najlepszy bedzie hi-teca.#kg na poczatek ci wystarczy (ok 75zł) do tego mozesz dokupic kreatynke(polecam olimpu) najlepiej w proszku jest łatwiej przyswajalna.Powinno ci po tym przybyc oczywiscie przy dobrej diecie i treningu jakies 5-7 kg.
pozdrawia

Bartek

Dąż do doskonałości
Mistral

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gainer, bialko serwatkowe i witaminy.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OKI THX CHLOPAKI - cos juz mi to dalo - takze KREATYNA+gainer+glutamina+bialko servatki = NAPAD NA BANK hehe ale to nic zakupie cos no i mam nadzieje ze bede DUZY I PIEKNY. 191cm mam ale co dalej lepiej nie mowic :((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
to generalnie rzecz biorąc jaka kombinacja jest najlepsza na początek? Kreatyna + serwatka , czy gainer+ serwatka, a moze gainer + kreatyna???? jaka kombinacja wedlug was jest najbardziej optymalna? zalezy mi na tym, bo niestety na wiecej suplementow w tym momencie nie ma funduszy... :(

Qba

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no BLANCO widze ze masz podobny klopot jak ja - ale ja powoli juz sie decyduje ze na 100% zakupie kreatyne i do tego gainera (moze MTC z Olimpu lub 3600 z MLO) - tylko ze nie wiem czy sa one dobre tak na pierwszy raz. no i ta nieszczesna servatka jeszcze pozostaje - a nad nia to nalezy sie dluuuuuuzej zastanowic.

sajoNARA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej CEO !!!
a ile Twoim zdaniem powinienem zakupic tej kreatyny w tabl. no i servatki (ta w proszku)koszt 200zl.
dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 321 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1799
Witam
Na początek wystarczy ci 500g

Bartek

Dąż do doskonałości
Mistral

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki z czech

Następny temat

!!!!!!!!!!!CZYSTY HORMON WZROSTU!!!!!!!!!

WHEY premium