SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_____Jakie węglowodany??????????____

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
Niedługo rozpoczynam pierwsza cykl z suplementami, kupiłem juz białko serwatki Whey Pro Hi-techa, i zastanawiam sie czym to uzupełnić, na pewno aminokwasy ale nie w tym tkwi problem. W mojej diecie zauważyłem niedobór węglowodanów, nie potrafie sobie z nim poradzić za pomocą normalnego pożywienia, dlatego chciałbym te braki uzupełnić jakąś odżywką. Tylko jaka? Co bedzie najlepsze, w polaczeniu z serwatka i przy moich zerowych skłonnościach do tycia?
Czy oprzeć sie na odżywce węglowodanowo białkowej, czy może czyste carbo? A jesli tak to jakie i jakiej firmy najlepiej, na firmach sie kompletnie nie znam, czy lepszy bedzie Carbo pur , czy moze Mass gain (dobry bo tani) albo Super Mass prof., czy oprzec sie moze na jakims gainerze Olimpu albo innej firmy? Zależy mi na niskiej cenie produktu bo cos ostatnio u mnie sie nie przelewa, czekam na sugestie.

Qba

moderator dzialu techniki seksualne

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
dobrze ze o tym wspomiałeś Norton, bo jem sporo bananów dziennie i do tej pory wliczałem je do bilansu, wezme to pod uwage.

Qba

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zadziwiasz mnie,wiekszosc cwiczacych ma problem z uzupelnieniem bialka a nie ww!nie jest to zaden problem.jest tyle produktow bogatych w ww zlozone ze masz w czym wybierac:ryz,kasza,makaron,pieczywo.tez tak mowilem jak ty ze mam zerowe sklonnosci do tycia w tluszcz
obecnie jem tylko 4-5 posilkow i mi tak opona urosla i wogole sie otluscilem jak knur jakis .250gram platkow owsianych,400gram ryzu i 150gram makaronu zrobilo swoje.
wiec nie widze sensu w tym zebys kupowal jakies carbo skoro mowisz,ze sie nie przelewa,wolalbym to wydac na witaminy

p.s.jezeli moja wypowiedz Cie zadowolila kliknij na gwiazdki w moim poscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
w tym problem ze rzadk okiedy mam czas na jedzenie takich ilosci ryzu i makaronu dziennie, a jakis gainer na uzupelnienie do serwatki chyba by sie przydal??? nie sadzisz?
PS. co daje klikanie na gwiazdki i oddawanie glosu na kogos?

Qba

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67352
A zapomniales o bananach,razowym chlebie,waflach ryzowych....Oczywiscie mozesz dokupic jakies carbo ale tylko i wylacznie jezeli zastosujesz je jako dodatek do diety a nie glowne zrodlo ww.Ps klikasz na gwiazdki jezeli uwazasz ze ktos wypisuje madre rzeczy i tyle.

voytas

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
Wiem, jem sporo owoców, głównie banany, ale nie jestem w stanie zjadac 400g ryzu jak pitos! Myślałem o jakimś gainerku na początek, oczywiście jako dodatek , diete traktuje jako fundament, bez niej ani rusz.
I jeszcze jedno, czy jesli dostarczam organizmowi odpowiedniej ilości białka w diecie to czy jest sens brania serwatki???

Qba

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67352
Jezeli jestes w stanie dostarczyc okolo 1,5-2g bialka na 1kg masy twojego ciala(mowie o bialku zwierzecym nie liczac roslinnego)to nie widze narazie koniecznosci stosowania serwatki.Jezeli mozesz to napisz od kiedy cwiczysz.

voytas

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
Z momi cwiczeniem to jest troche dziwnie ,w sumie to teraz zaczynam po dluższej przerwie, pol roku nie bylem na siłce, wcześniej cwiczyłem, ale tez nieregularnie, wieczej czasu poświecałem na sztuki walki, ale teraz zamierzam wziasc sie porzadnie do roboty.

Qba

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67352
To jak mozesz to poczekaj troche z suplementacja.Rozcwicz sie dobrze,a dopiero za jakis czas pomys o suplementach.Na razie to standardowo :dieta(pamietaj o ww)trening i regeneracja.Polecil bym ci narazie jakies witaminki i ewentualnie wlasnie carbo/gainer jezeli masz problem z ww.Serwatke zostaw na pozniej jak juz bedziez gotow przejsc do bardziej intensywnego treningu,wtedy napewno Ci sie przyda.

voytas

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67352
Zapytaj jeszcze w dziale trening jak rozpoczac cwiczenie po tak dlugiej przerwie(mysle ze najlepiej odpowie ci na to pytanie Michail)zebys nie zrobil tego za gwaltownie bo bedzie z tego wiecej szkody niz porzytku.

voytas

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
dzieki za rade, o to właśnie mi chodziło, bo z białkiem sobie świetnie radze w samej diecie, gorzej z ww, dlatego myslem o gainerze albo carbo, kiedys bralem kreatyne, ale to bylo jakies 2 lata temu, teraz poczekam z tym kilka ladnych miesięcy. Tylko jaki gainer bedzie najlepszy ( i nienajdrozszy!!) , teraz z firmami i nowymi produktami jestem zupełnie nie na bierząco :(

Qba

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67352
Niestety jezeli chodzi o gajnery to niewiele ci moge doradzic(sam ostatnio bralem mus-l-blast MLO troche masy skoczylo ale tez mi sie troche zlapalo widocznego tluszczyku.Pewnie to dlatego ze mam srednia przemiane materii a bralem tego calkiem sporo,no i jeszcze kupe zarcia)ale jesli chodzi o carbo to wystarczy te zwykle nawet z HI-TECA.

voytas

voytas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

archaizm to? (kreatyna)

Wiecej