SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

>Duszności podczas treningu.

Wysłana -
Witam wszystkich serdecznie!

Ostatnio mam dość sporo obowiązków i to się raczej w tym roku nie zmieni więc zminimalizowałem treningi do 2 x FBW w tygodniu. Trenuję w bluzie i kapturze bo utrzymuje fajną temperaturę która nie spada pomiędzy seriami. Prawda jest taka że treningi zacząłem robić dość intensywne jak dla mnie bo fbw mieszczę w 60-70min. Lecz wiem że nie są to mega wymagające treningi bo sporo osób widzę że jedzie jeszcze intensywniej. Trenuję ponad 3 lata lecz ostatni rok praktycznie stoję w miejscu. Aktualny cel to mała redukcja z 90 do 80 kg. Spokojnie po 1,5 - 2kg miesięcznie.
No i co do objawów to podczas treningu czuję mocniejszą niż zwykle pracę serca i trudności w złapaniu oddechu / duszności. Nie są to objawy na granicy omdlenia lecz ciekawi mnie czy może być jakaś przyczyna czy po prostu jest to efekt intensywnych treningów?
Pozdrawiam.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zdejmij tą bluzę i będzie lepiej, próbowałeś w ogóle to uczynić, organizm nie ma jak się schłodzić jak jest tak poubierany.
Wysłana -
Próbowałem. Mam aktualnie sporo zmian w życiu i może przeszedłem trochę ze skrajności w skrajność. Kiedyś w tank topie w zimie a teraz w drugą stronę. Dzięki i pozdrawiam.
Wysłana -
Legolass97

No i co do objawów to podczas treningu czuję mocniejszą niż zwykle pracę serca i trudności w złapaniu oddechu / duszności. Nie są to objawy na granicy omdlenia lecz ciekawi mnie czy może być jakaś przyczyna czy po prostu jest to efekt intensywnych treningów?
Pozdrawiam.

jeśli będą dalej obecne udaj się do lekarza , zrobione będziesz miał z miejsca EKG które dostarczy dość sporo informacji
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź