SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>> MR.OLYMPIA 2013 <<

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1958 Napisanych postów 19815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731595




Juz za dwa tygodnie ( 27.09 - 28.09) w Las Vegas rozpocznie sie najbardziej prestizowy konkurs w swiecie zawodowej kulturystyki - Mr.Olympia. Zawody te beda czescia wielkiej imprezy o nazwie Joe Weider's Olympia Fitness & Performance Weekend 2013 ( cala impreza rozpocznie sie dzien przed i zakonczy dzien po glownym konkursie) . Poza legendarnym konkursem Mr.O, w programie konkurencji sportow sylwetkawych znajda sie takze: 212 Mr.Olympia Showdown, Ms.Olympia, Bikini Olympia, Figure Olympia, Fitness Olympia, Women's Physique, Men's Physique.
Oczywiscie nas najbardziej bedzie interesowal konkurs Mr.Olympia, ktory w tym roku zapowiada sie niezwykle ciekawie i jest wyjatkowo ciezki do przewidzenia jesli chodzi o czolowe miejsca. W dziale AKiF powstal specjalny temat - konkurs, w ktorym typujemy top 6 Mr.O. Tutaj link do tematu - https://www.sfd.pl/=_MR.OLYMPIA_2013__KONKURS!_=-t968815.html

Nie wdajac sie w szczegoly, bo zapewne wszyscy zainteresowani wiedza co sprawia ze tegoroczny konkurs Mr.Olympia bedzie tak ciekawy, zaczynamy temat tego najwazniejszego wydarzenia w swiecie Pro BB.

Dodam tylko jeszcze ze jak narazie wielka niewiadoma jest udzial w zawodach naszego rodaka Roberta Piotrkowicza ktory niecaly miesiac temu nabawil sie kontuzji zerwania tricepasa.


Zawodnicy Open:

Phil Heath, USA
Kai Greene, USA
Shawn Rhoden, USA
Dexter Jackson, USA
Branch Warren, USA
Dennis Wolf, Germany
Cedric McMillan, USA
Brandon Curry, USA
Robert Piotrkowicz, Poland
Mamdouh Elssbiay, Kuwait
Victor Martinez, Dominican Republic
Roelly Winklaar, Curacao
Evan Centopani, USA
Steve Kuclo, USA
Baitollah Abbaspour, Iran
Jay Cutler, USA
Toney Freeman, USA
Johnnie Jackson, USA
Lionel Beyeke, France
Ed Nunn, USA
Essa Obaid, UAE


212:

Sami Al Haddad, Bahrain
Troy Alves, USA
AL Auguste, Haiti
Jimenez Carrasco, Spain
Guy Cisternino, USA
Eduardo Correa Da Silva, Brazil
Mark Dugdale, USA
David Henry, USA
Tricky Jackson, USA
James "Flex" Lewis, Swansea, Wales
Jose Raymond, USA
Kevin English, USA

Oficjalna strona:

http://mrolympia.com/


Promo:








Termin:

Piatek 27.09

7:00 PM,
Fitness, Bikini i Ms. Olympia Finals i Mr. Olympia Judging


Sobota 28.09

10:30 AM
212 Showdown – Judging

7:00 PM
Figure, 212 Showdown i Mr. Olympia Finals

(nalezy dodac 9h do podanego czasu)



LIVE WEBCAST:

1) http://www.fitflex.com/mr-olympia-webcast.html

2) http://streaming.bodybuilding.com/2013-olympia-webcast/




Prosze aby w miare mozliwosci wszystkie materialy dotyczace konkursu i zawodnikow wrzucac do tego tematu.








Zmieniony przez - Possible w dniu 2013-09-18 22:23:36

Zmieniony przez - Possible w dniu 2013-09-22 08:56:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
co by nie mówić, Phil najlepsze proporcje,najlepsza rzeźba, estetyczna masa. nie wierzę że to napisałem,bo go nie lubię (na mój gust jest za mały na MrO) , ale taka jest prawda-nie było na tej scenie lepszego wtym roku jak i w poprzednich

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
O Matko będę pierwszy! :)
A tak na serio to na reszcie powstał temat! Go Kai!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
go Jay go!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Będzie nieźle. Zawsze jakoś Dextera sylwetka robiła na mnie największe wrażenie. Mimo tego że wiem że nie ma szans ;p. Niech Phil broni miejsca.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
yep, ja nikomu szczególnie nie kibicuję ale oczywiście będę śledził !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
to będzie zdecydowanie najciekawsza olympia od wielu lat

kilka niewiadomych:
- co przygotuje jay po powrocie, na ostatnich fotach robi wrazenie super docietego
- czy phil poprawi forme jako mistrz z ubieglego roku
- jak bedzie wygladal kai, jeszcze nie dawno na goscinnych pokazach wygladal na najwiekszego, a byl dosyc niski bf jak na ten okres
- czy big rami zdominuje olympie wielkoscia masy, czy bedzie az taka roznica jak na NY pro kiedy stanie obok Kaja, Phila, Jaya?
- swietnie wyglada na zdjeciach wolf wedlug mnie, ciekawi mnie jego forma
- shawn rhoden, trenuje teraz z Colemanem, w poprzednim roku wygladal super i zrobil mega progres, teraz wedlug mnie nie zachwyca, ale to jest koles ktory powinien zyskac wiele w ostatnich tygodniach
- jak przy panach ktorych juz wymienilem bedzie wygladal Dexter, Victor Martinez?

Reszta wedlug mnie nawet sie nie zblizy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Co roku Olympia jest najciekawsza od wielu lat...:)

Zawsze też jest szansa na jakaś niespodzianke "super formy",przez któregoś z uczestników, nie branych pod uwage do grupy faworytów.

Okaże sie ,jakie w tym roku są trendy śedziowskie,bo bardziej bedą cenić w zawodnikach:super harmonię i jakość umięśnienia,absurdalną mase czy dużą masę i rzeźbę ale karykaturalne kształty ?

Czy postawia po prostu na znane nazwiska,czy dadzą szanse mniej utytułowanym?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1958 Napisanych postów 19815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731595
Branch Warren, 3 tygodnie przed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Czas robi swoje i Warren z roku na roku wygląda coraz gorzej wwedług mnie.

Co by nie mówić, trzeba poświęcić tą noc i obserwować!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1958 Napisanych postów 19815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731595
Nie tylko Open bedzie wyjatkowo ciekawe ale rowniez 212.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KURS INSTRUKTORA PERSONALNEGO K&F IFBB.

Następny temat

POLSCY MEDALIŚCI WORLD GAMES W PKOL

WHEY premium