SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>BrEaK-DaNcE<<

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 654


No zapraszam na takie mini forum. Wymieńmy sie doświadzczeniami, dotyczącymi break-a no i capopeiry bo to fajny mix jakie sie te dwa stajle połączy :) . Opowedzcie o swoich sukcesach i porażkach (mam nadzieje ze jak najmniej ich mieliscie). Możecie jakieś ciekawe linki wkleić.
Wytłumacz innym jakis figury, freezy zapewniam że doożo jest osób, które potrzebują pomocy radą.
Naraa

Psajchol

Psajchol

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
Chciałbym sie nauczyć Breka ale nie wiem jak zacząć ?
Mam iść do jakiejś szkoły Breka zeby sie na uczyć czy mam sam sie uczuć w domu ?
I jak moglibyście mi pokazac kilka jakis łatwych trików żebym mógł sie pod uczyć.

Z Góry Dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1734
No to moze ja sie troche podziele doswiadczeniami :) Capo trenuje od 3 miechow ,narazie raczej nie mam sie czym tam chwalic :) umiem zrobic fiflaka do przodu ,gwiazde i rzeczy na tym poziomie, a co do linkow to dam ich... duzo :)

BREAKE
www.breakdance.com

deanmc.republika.pl/index2.htm

Mam nadzieje, że te linki wam wystarczą...

Don`t worry be happy :)

Don`t worry be happy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 654
Dzieki za linki, połowe z nich jooz przeglądałem, ale nie które są full wypas. Thnks Men

Psajchol

Psajchol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
Kiedys tańczyłem breaka ale raczej amatorsko do dziś została mi jeszcze umiejętnośc kilku figur ale już nie tak płynnie wychodzą jak kiedyś

Trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1734
rafas: Spox kiedys jak bede miec wiecejc czasu to postarams ei zrobic bardzo duzo linkow do roznych takich rzeczy i mzoe sie uda go umiescic w stalych tematach

Don`t worry be happy :)

Don`t worry be happy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mók qmpel przez 2 tygodnie uczył mnie break'a i nawet mi to pasowało, ale pewnego dnia (po godzinnej, dobrej rozgrzewce) tak mi coś pstryknęło w pachwinie, że nie mogłem do końca dnia chodzić Niewiele się nauczyłem, ale się dobrze bawiłem. Teraz mam prośbę, czy ktoś może mi dokładnie opisać, przedstawić (łopatologicznie) jak zrobić sprężynkę? Taką najprostszą z pozycji leżącej (jeśli wogóle jest jakaś inna z góry dzięki...

"Do bólu można się przyzwyczaić"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 654
No jasne. Wystarczą dwa tygodnie treningu zależy też jaką chcesz umieć Z rękoma czy bez ?
Z rękoma jest prostsza . Masz tu link do spręzynki bez rąk dokładny opis (po angielsku) i zdjęcia http://www.trickstutorials.com/tutorials/nohandkipup_how2.htm
a tu masz do spręzynki z rękoma

http://www.trickstutorials.com/tutorials/kipup_how2.htm

a zwłasnego doświadczenia powiem tobie rozciągaj się roob brzuszk i cwicz bo nie ma lepszego sposobu niz cwiczyc.

Psajchol

Psajchol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki rafals łap soga
Będę ćwiczył tą z rękoma

"Do bólu można się przyzwyczaić"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1734
a to nazywacie sprezynka :) myslalemz e chodzi o to co sie koles kładzie na ziemi i ma ruch tak jakby weza albo fali :) A sprezynka (kip up) jest latwa do wykonania, ale polecam sobie podlozyc pod miejsce ,,przwidywanego upadku tyłka" poduszke, jak wam nie wyjdzie to bedziecie mi dziekowac za tą rade :P

Don`t worry be happy :)

Don`t worry be happy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za "poduszkę", przydała się Mam jednak problem nogi wyrzucam, potem mi się unosi tyłek i plecy, a niestety barki pozostają na ziemi co robić??? dodam, że rękoma tesch silnie pracuję


"Do bólu można się przyzwyczaić"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-=S=A=L=T=A=-

Następny temat

ręka - dłoń

WHEY premium